Verslas

EK PRITARĖ 90 MLN. EUR DYDŽIO VALSTYBĖS PAGALBAI, SKIRTAI REMTI LIETUVOS PREKYBOS KREDITO DRAUDIMO RINKĄ

Europos Komisija (EK) patvirtino valstybės pagalbos priemonę, skirtą remti nuo koronaviruso protrūkio nukentėjusią Lietuvos prekybos kredito draudimo rinką.

Prekybos kredito draudimas apsaugo įmones nuo galimos nuostolių rizikos, kuri gali kilti, jei klientai nesumoka su prekyba susijusių skolų. Dėl koronaviruso protrūkio poveikio ekonomikai padidėjo rizika, kad draudikai nenorės išlaikyti turimų draudimo apsaugos apimčių. EK patvirtinta garantijų draudimo bendrovėms schema užtikrins, kad prekybos kredito draudimas ir toliau bus prieinamas įmonėms Lietuvoje.

EK nustatė, kad 90 mln. eurų vertės valstybės pagalbos priemonė, apie kurią pranešė Lietuva, yra tinkama ir proporcinga bei yra suderinama su Europos Sąjungos vidaus rinka, todėl jai buvo pritarta.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.

Pranešimą paskelbė: Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą