Laisvalaikis

Dž. Butkutės mama maldauja gelbėti jos girtaujančią dukrą

LNK laidoje „Super L.T.“ pirmadienį – atviras dainininkės Džordanos Butkutės motinos interviu. Ponia Nijolė raudodama maldauja dukros nustoti meluoti sau ir semtis stiprybės kovai su alkoholizmu.

Praėjusią savaitę daugelį šokiravo Džordanos Butkutės motinos Nijolės Preikšienės interviu dienraščiui „L.T.“, kur moteris drąsiai ir atvirai prabilo apie dainininkės alkoholizmą. Po publikacijos pasipylė poną Nijolę smerkiančių komentarų, esą kam ji savo šeimos baltinius viešumoje skalbianti. Kita dalis Džordanos gerbėjų palaiko jos mamą, išdrįsusią sąžiningai prabilti apie dukros ligą ir taip bandyti įkrėsti dukrai proto.

Pati Džordana įsižeidė, supyko ant mamos ir atsitvėrė tylos siena. Laida „Super L.T.“ nuvyko pas ponią Nijolę pasikalbėti. Sužinosime, kodėl moteris pagaliau ryžosi paviešinti, kad jos dukra įnikusi į taurelę, ir kiek giliai įsišaknijęs Džordanos alkoholizmas.

Paaiškės, kad viskas kur kas rimčiau, nei iki šiol gynėsi dainininkė ir jai pataikaujantys draugai.

Sielvartaujanti mama per „Super L.T.“ kreipiasi į savo dukrą ir prašo jos atsitokėti. „Prašau žmonių pagalbos, garsių dainininkų, patyrusių, ką reiškia alkoholizmas, patarimų ir paramos savo sergančiai Džordanai…“, – kalba ponia Nijolė. Patarimo, kaip padėti dainininkei, „Super L.T.“ žurnalistai klaus kitų garsių šalies atlikėjų ir aktorių, nepabūgusių pasidalinti savo karčia patirtimi.

Pati dainininkės mama sako nebepajėgianti dukrai pagelbėti… Pasak moters, Džordana pati sau nuolat meluoja, esą ji išgeria nedaug, tiek pat, kiek kiti atlikėjai. Esą po stalais nesivolioja, nuo scenos nekrenta, nors neretai nutinka būtent taip…

„Super L.T.“ prieš kurį laiką rodė reportažą apie tai, kad Džordana nepasirodė keliuose suplanuotuose koncertuose, nekėlė ragelio ir nesivargino žmonėms paaiškinti, dėl kokių priežasčių vienas ar kitas koncertas neįvyko. Po to atlikėja pasiteisino negalavimais. O kaip buvo iš tikrųjų? Žiūrėkita „Super L.T“ pirmadienį, 19.10 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą