Laisvalaikis

Dovanų kuponas – dovana, su kuria sunku apsirikti

Artėja brangaus žmogaus gimtadienis, vestuvių metinės ar kita reikšminga proga, o Jūs nė nenutuokiate, ką dovanoti? O gal ieškote dovanos mylimam žmogui Meilės dienai, Kalėdoms ar kitai gražiai šventei? Sutikite, išrinkti dovaną dažnai yra tikras galvos skausmas. Juk esant rinkoje tokiai pasiūlai nesinori įteikti kažko banalaus, ką dovanos gavėjas padės į tolimiausią spintos kamputį ir pamirš. Jei norite būti tikri, kad dovana bus panaudota ir, negana to, sulauks galybės simpatijų, tuomet dovanokite emocijas! Kaip? Dovanų kuponai – paprastas, bet ne prastas būdas parodyti dėmesį ir įteikti įsimintiną dovaną.

Nors galima pagalvoti, kad dovanų kuponas yra iš tų dovanų, kurią išrinkti lengviausia, žinokite – tai nevisai tiesa. Juk tam, kad išrinktumėte taikliai, reikia pamąstyti. Galite neabejoti, kad Jūsų dovana bus įvertinta, jei rinkdami ją atsižvelgsite į dovanos gavėjo pomėgius, mėgstamiausias veiklas, gyvenimo būdą. Juk romantikos gerbėjas vargu,ar apsidžiaugs dovanų gavęs keturračio vairavimo pamoką, tiesa? Bet skrydis oro balionu, jaukus savaitgalis dviem viešbutyje ar poros fotosesija tikrai bus įvertinta.

Dovanų kuponai paprastai galioja kelis mėnesius ar net metus, tai dovanos gavėjui suteikia daugiau laisvės ir nepriklausomybės savarankiškai planuotis dovanas panaudojimo laiką. Tai labai didelis privalumas.

Kuponai laisvalaikio dovanoms gali būti skirti vienam asmeniui arba porai, šeimai, bičiulių būriui, todėl jie tiks kone visomis progomis: gimtadieniui, vardadieniui, vestuvių metinėms, Meilės dienai, įmonės gimtadieniui, kolektyvo sukaktims, šeimos šventėms ir kt.

Didžiulė dovanų kuponų įvairovė garantuoja, kad rasite tobulą dovaną antrajai pusei, vaikui, mamai, tėčiui, seneliams, geriausiai draugei, vyriausiam pabroliui, bosui, pavaldiniams ir t.t.

Šiandieniniame materialiame pasaulyje mes esame apsupti skaičių, vertinimų, parodomųjų dalykų ir pan. Neretam taip trūksta tiesiog gero laiko, smagaus juoko, stipresnio tarpusavio ryšio ir smagių prisiminimų. Tad padovanokite būtent tai artimam žmogui!

Parašykite komentarą