Laisvalaikis

Dizaineris Robertas Kalinkinas: vyrų saviraiška stiliuje laisvėja

Ar vyrams reikia kreipti dėmesį į mados tendencijas bei nuolat atsinaujinti savo garderobą? Kaip suprasti, kas šiuolaikiniam vyrui tinka, o kas – kenkia jo stiliui? Kur brėžti ribą tarp mados ir kičo? Nors vieno atsakymo į šiuos klausimus nėra – šiuolaikiniams vyrams apskritai reikėtų į viską žiūrėti kiek laisviau. Dizaineris ir mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas įsitikinęs, kad vyrai turėtų liautis tikėję tam tikromis dogmomis bei stereotipais, kaip privalo atrodyti ar ką dėvėti.

„Pirmiausiai, vyrų mada yra ganėtinai konservatyvus produktas ir su tuo gana sunku dirbti. Pavyzdžiui, sukurti naują švarką kitaip – sudėtingas procesas. Dažnai susiduriama su tam tikromis dogmomis ar netgi stigmomis, kaip turėtų atrodyti vyras ir ką jis sau gali leisti, o ko ne. Tarkime, prieš maždaug aštuonerius metus batai be kojinių ar mokasinų avėjimas vyrams buvo labai keistas dalykas. Tokių pavyzdžių galime rasti labai daug. Kita vertus, neapsakomai džiugina tai, kad šiuolaikiniai vyrai vis labiau bando eksperimentuoti su stiliumi ir taip išreikšti savo asmenybę“, – sako R. Kalinkinas.

Dizaineris pabrėžia, kad nėra jokių stiliaus detalių, kurios privalo būti kiekvieno žmogaus spintoje. Svarbiausia, kad daiktai būtų tokie, kurių pačiam žmogui reikia ir kas jam asmeniškai patinka bei tinka.

Vienos taisyklės vyrų madoje nėra   

„Jeigu vyrui patinka visą dieną dėvėti flanelinius marškinius arba atvirkščiai – jis turi didelį ir platų drabužių pasirinkimą – viskas su tuo yra gerai. Vis dėlto jeigu vyras taiko į mados segmentą ir norėtų išlikti stilingu bei aktualiu šių dienų madai, reikėtų pasidomėti, kuo rengiasi pasaulio vyrai, kokios vyrauja tendencijos. Galiausiai, galima šias inspiracijas adaptuoti į savo garderobą ir spintą“, – įsitikinęs R. Kalinkinas.

Kalbėdamas apie vyraujančias tendencijas madoje, Robertas Kalinkinas išskiria gatvės bei industrinį stilių, kurį galima lengvai pritaikyti kasdieniniame gyvenime.

„Šiuolaikinė mada nestovi vietoje ir labai aktyviai keičiasi. Kita vertus, kalbant apie tendencijas, galėčiau išskirti industrinio, gatvės stiliaus elementus. Šiandien jie yra susiję su įvairių procesų mechanizavimu, industrializacija, elektronika bei technologijomis. Pasižiūrėjus į naujausias kolekcijas, galime atrasti šių detalių. Pavyzdžiui, bendradarbiaudamas su technologijų bendrove „Huawei“ ir įkvėptas naujausių jų įrenginių, sukūriau tris rūbų derinius šiuolaikiniam vyrui. Šioje kapsulėje galite pamatyti ryškiai oranžinės, geltonos spalvos elementų, kurie asocijuojasi su kelio žymėjimo darbų spalva. O žvelgiant į ilgalaikę tendencijų perspektyvą, galiu pasakyti, kad iš mados tikrai niekada neišeis tvarka ir švara. Tai reiškia, kad rūbai neturi būti suplyšę, privalo būti švarūs ir aktualūs tam momentui, kuomet jie dėvimi“, – teigia R. Kalinkinas.

Šiandien madą įkvepia ir technologijos

Apie mados bei technologijų sinergija liudija dizainerio Roberto Kalinkino bei „Huawei“ bendras projektas – trijų rūbų derinių kapsulė vyrams, kurioje laisvalaikio apranga, klasikinio kostiumo interpretacija bei sportui skirtas rūbų komplektas dera su išmaniais įrenginiais. Pasak bendrovės „Huawei“ komunikacijos vadovės Baltijos šalyse Justės Karpavičiūtės, šiandien technologijos ir stilius susitinka ne vien ant podiumo – patys vartotojai vis dažniau kreipia dėmesį ne tik į techninius parametrus, bet ir į produktų dizainą.

„Huawei“, būdama inovacijų lydere pasaulyje, pirmiausiai galvoja apie tai, ko reikia vartotojui – išskirtinį dėmesį skiria tiek pačioms technologijoms, tiek ir produktų išvaizdai. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę bendradarbiauti su Robertu Kalinkinu, kuris drabužių derinius sukūrė įkvėptas būtent mūsų įrenginių, be kurių šiandien savo kasdienybės neįsivaizduoja skubantys vyrai. Pagrindiniais įkvėpimo šaltiniais naujajai vyrų mados kapsulei tapo išmanusis „Huawei“ laikrodis „Watch GT 2 pro“ ir belaidės ausinės „Freebuds Pro“, – sako J. Karpavičiūtė.

Pasak bendrovės atstovės, kartu su Roberto Kalinkino trijų derinių kapsule pristatytas išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT 2 Pro“ atspindi šiuolaikinio vyro poreikius technologijoms. Tai – funkcionalus, rafinuotą skonį atskleidžiantis laikrodis, puikiai suderinantis madą ir technologiją. Laikrodis pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų: safyro stiklo, titano rėmo bei yra keramine nugarėle, tad užtikrina patogų nešiojimą. Laikrodžio ciferblato dizainą galima pasirinkti net iš 200 pasiūlymų, todėl jis lengvai pritaikomas prie kiekvienos dienos stiliaus. Beje, „Huawei Watch GT 2 Pro“ gali pasiūlyti daugelį įvairių funkcijų: daugiau nei 100 treniruočių režimų, navigaciją, širdies rimto, deguonies kraujyje ar streso lygio matavimą ar net moksliškai sekti ir diagnozuoti 6 dažniausiai pasitaikančias miego problemas, pateikdamas pasiūlymus geresniam poilsiui. Prietaisas pritaikytas skubančiam žmogui, kadangi jame įmontuota net iki dviejų savaičių veikianti baterija.

Taip pat kolekciją įkvėpė ir kiti prietaisai – „Freebuds Pro“ ausinės, kurios pirmosios pasaulyje turi išmanų triukšmo slopinimo funkciją ir palaikančios net tris skirtingus aplinkos modulius.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR

Parašykite komentarą