IT naujienos

Diegiamas išskirtinis 4G LTE tinklas Lietuvoje

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) kartu su technologiniu partneriu Kinijos mobilaus ryšio infrastruktūros gamintoja „Huawei Technologies“, praeitais metais sėkmingai pradėjęs MEZON 4G interneto tinklo modernizaciją, toliau sparčiai plečia tinklą ir šiais metais įdiegs ne mažiau nei 450 naujos kartos 4G LTE mobiliojo ryšio bazinių stočių. Planuojama, kad 2016 m. pabaigoje MEZON 4G interneto tinklą iš viso sudarys 1100 bazinių bazinių stočių, kurios užtikrins kokybišką interneto ryšį Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

„Kad užtikrintume augančius klientų poreikius, turime naudoti technologijas, garantuojančias itin aukštos kokybės duomenų perdavimo paslaugas. Tinklo modernizacija ir pažangiausių technologijų, tokių kaip LTE, diegimas leidžia būti konkurencingu rinkoje ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybės lygį savo esamiems bei naujiems klientams. Mūsų tinklo išskirtinumas – didelė tinklo talpa, kuri leidžia užtikrinti neribotus duomenis piko ir ne piko metu, dienomis ir savaitgaliais pagal kliento pasirinktą greitaveiką“, – teigia Romas Bunevičius, Telecentro Technologijų departamento direktorius.

Pasak Technologijų departamento direktoriaus, diegiamas naujos kartos 4G LTE „Huawei“ mobiliojo ryšio tinklas užtikrina efektyvų ir kokybišką interneto paslaugos teikimą. „Naujos kartos „Huawei“ mobiliojo ryšio bazinės stotys leidžia efektyviai išnaudoti turimus radijo dažnius ir patenkinti kasdien didėjantį vartotojų poreikį mobiliojo interneto spartai bei duomenų kiekiui. Bendrovės turimas ištisinis 80 MHz dažnių juostos plotis leidžia vienam klientui suteikti interneto greitaveiką iki 100 Mbps, o pritaikius radijo signalų agregavimo funkciją – 200 Mbps. Bet ir tai nėra riba. Šiuo metu Telecentro inžinieriai kartu su „Huawei“ specialistais testuoja naujus sprendimus, kurie artimiausiu metu leis pasiekti 400 Mbps, o kitais metais – ir 1 Gbps greitaveikas,“ – teigia R. Bunevičius.

Anot R. Bunevičiaus, bendrovės tikslas nėra pasiekti didžiausią greitį, o užtikrinti neriboto interneto paslaugą klientams. „MEZON interneto planai atspindi mūsų klientų poreikius – be jokių užslėptų ar papildomų sąlygų gauti neribotą, apibrėžtos greitaveikos mobilaus interneto paslaugą. Išvardinti interneto greičiai iliustruoja tinklo potencialą, o mūsų tikslas yra užtikrinti klientų pasirinktų planų įgyvendinimą. Kaip matome, mūsų pasirinkta strategija pasiteisino: klientams teigiamai įvertinus paslaugos kokybės šuolį bei patogius neribotų duomenų planus, duomenų suvartojimas 4G LTE tinkle išaugo 2,5 karto, o vidutinio kliento per mėnesį persiunčiamų duomenų kiekis viršija 100 GB,“ – pažymi Telecentro Technologijų departamento direktorius R. Bunevičius.

Apie AB Lietuvos radijo ir televizijos centrą

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) yra Valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, TV reportažų perdavimo, duomenų perdavimo, interneto ir telefonijos paslaugas visoje Lietuvoje. Aukštą Telecentro paslaugų kokybę užtikrina kompetentingi specialistai, pažangiausios ryšio technologijos ir įsiklausymas į klientų poreikius.
Pranešimą paskelbė: Vaida Burvienė, AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą