Technologijos

Didžioji metų premjera – „Samsung“ pristatė naujus sulenkiamus išmaniuosius telefonus

Trečiadienį tiesiogiai transliuotos „Unpacked“ konferencijos metu „Samsung“ atvertė naują išmaniųjų telefonų inovacijų knygos puslapį ir oficialiai pristatė naujuosius „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ modelius. Abu įrenginiai yra aukštos klasės sulenkiami išmanieji telefonai, pasižymintys ypatinga surinkimo kokybe ir inovacijomis, atliepiančiomis net išrankiausių „Samsung“ gerbėjų lūkesčius. Naujausi sulenkiami telefonai išsiskiria patobulinimais svarbiausiose srityse – jie yra dar tvirtesni ir leidžia geriau išnaudoti sulenkiamo ekrano privalumus, taip suteikdami naujų būdų dirbti, mėgautis įvairiu turiniu ir pramogauti.

„Būdami sulenkiamų išmaniųjų telefonų pionieriai ir lyderiai, didžiuojamės galėdami tęsti inovacijas šioje rinkoje. „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ išmanieji dar kartą išplėtė sulenkiamų įrenginių galimybes, suteikdami sparčiam šiuolaikiniam gyvenimo ritmui būtiną lankstumą ir universalumą. Šie įrenginiai yra atvirumu ir inovacijomis paremtos ekosistemos dalis bei yra aprūpinti naujomis technologijomis, kurios atvers naujų būdų mėgautis ir tinkamai išnaudoti kiekvieną gyvenimo momentą“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Patvari surinkimo kokybė ir ilgaamžiškumas

„Samsung“ vartotojai iš sulenkiamo įrenginio tikisi patvarumo ir ilgaamžiškumo, todėl naujosios kartos „Galaxy Z“ modeliai gali pasigirti neprilygstama surinkimo kokybe. Pirmą kartą sulenkiamų išmaniųjų telefonų istorijoje „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ yra aprūpinti IPX8 atsparumu vandeniui, todėl, pradėjus lyti, vartotojams nebereikia jaudintis.

Siekiant apsaugoti įrenginius nuo įbrėžimų ir atsitiktinių kritimų, abiejų prietaisų gamyboje pritaikytas naujasis sustiprintas aliuminis, kuris yra atspariausias iš naudojamų telefonuose, bei kiečiausias „Corning® Gorilla® Glass Victus™“ stiklas. Taip pat buvo patobulinta lanksčių ekranų konstrukcija, kurios viršutinį sluoksnį nuo šiol sudaro iš tamprios PET medžiagos pagaminta plėvelė – tai padėjo ekrano atsparumą padidinti 80%, lyginant su pirmtakais.

„Samsung“ tęsia lyderystę ir užtikrina, kad naujieji sulenkiami įrenginiai patikimai tarnaus net ir po kelerių metų naudojimo. „Galaxy Z Flip“ debiutavęs paslėptas vyris suteikia galimybę įrenginiui išlikti atlenktam bet kokiu kampu, o tai padeda išnaudoti inovatyvų „Flex“ režimą. Sulenkimo mechanizmui plonesniam leido tapti jo viduje įtaisyti trumpesni šereliai, neleidžiantys prasiskverbti dulkėms ir kitoms dalelėms. „Z Fold3 5G“ ir „Z Flip3 5G“ taip pat turi įveikti „Bureu Veritas“ patvirtintą sudėtingą lankstymo testą – atlaikyti 200 000 sulenkimų ir atlenkimų. Tuo metu ilgaamžiškumą iš techninės pusės garantuoja pagal naujausią 5nm technologiją pagamintas procesorius ir 5G ryšio palaikymas.

„Galaxy Z Fold3 5G“ – maksimalus produktyvumas ir pramogos

Atlenkę „Z Fold3“ galite pasinerti į kino teatrą primenančią žiūrėjimo patirtį ir visiškai susikoncentruoti į turinį dėl jokių iškarpų neturinčio 7,6 colio „Infinity Flex“ ekrano – tai pasiekti padėjo nauja po ekranu paslėptos priekinės kameros technologija. Dėka to, „Z Fold3“ siūlo padidintą žiūrėjimo plotą, tad vartotojai gali matyti nepertraukiamą savo mėgstamiausių programėlių vaizdą. Nauja „Eco“ ekrano technologija leido jam tapti 29% šviesesniam ir sunaudoti mažiau energijos. Patirtį dar sklandesne paverčia 120Hz adaptyvus atsinaujinimo dažnis, kurį turi tiek pagrindinis, tiek išorinis ekranai.

Pirmąkart sulenkiamam modeliui „Samsung“ suteikė vartotojų pamėgtos „Note“ linijos technologiją – „Z Fold3“ palaikys „S Pen“ rašiklio funkcionalumą. Vartotojai gali patogiai išnaudoti „S Pen“ rašiklio galimybes dideliame ekrane, ką itin įvertinti turėtų daug užduočių vienu metu atlikti mėgstantys vartotojai ir „Note“ linijos gerbėjai. Erdviame pagrindiniame „Z Fold3“ ekrane lengviau, nei bet kada anksčiau, kurti užrašus, tuo pačiu atliekant vaizdo skambutį, ar žymėtis turimas atlikti užduotis, skaitant elektroninius laiškus. „Z Fold3“ skirtas „S Pen“ vartotojams siūlomas dviejų versijų: „S Pen Fold Edition“ ir „S Pen Pro“. Abu rašikliai pasižymi specialiai sukonstruotu įtraukiamu galiuku, sumažinančiu spaudimo jėgą ir taip apsaugančiu telefono ekraną. Tai yra kol kas geriausia „Samsung“ kada nors siūlyta „S Pen“ patirtis – dar mažesnis uždelsimas užtikrina sklandų bei intuityvų užsirašinėjimą ir žinučių siuntimą.

Siekiantieji didesnio produktyvumo įvertins ir patobulinto „Flex“ režimo funkcijas, kurios leidžia vienu metu atlikti keletą užduočių, pavyzdžiui, prisijungti prie vaizdo skambučio ekrano viršuje, tuo pačiu metu tikrinant susitikimo užrašus apatinėje dalyje. „Z Fold3“ atnaujinta „Multi-Active Window“ funkcija leidžia dar lengviau planuoti dienotvarkę susirašinėjant, kadangi dideliame ekrane tuo pačiu metu lengva patikrinti kalendorių. Kita naujovė – patobulintas „App Pair“ funkcionalumas, suteikiantis galimybę vienu paspaudimu atverti kelias dažnai kartu naudojamas aplikacijas ir išdėstantis jas ta pačia tvarka. Tuo metu nauja „Z Fold3“ užduočių juosta padeda greitai naviguoti tarp programėlių be būtinybės grįžti į pagrindinį ekraną.

„Z Fold3“ pasižymi elegantiškesniu, plonesniu ir lengvesniu korpusu, dar geriau už „Galaxy Z Fold2“ telpančiu kišenėse ir krepšiuose. Šio telefono pirkėjai gali rinktis iš trijų elegantiškų spalvų: fantomo juodos, fantomo žalios ir fantomo sidabrinės.

„Galaxy Z Flip3 5G – idealus stiliaus, funkcijų ir pramogų balansas

„Z Flip3“ įgalina vartotojus išreikšti save su ryškiais korpuso atspalviais, elegantišku dizainu ir aukščiausios klasės funkcijomis. Keturios madingos spalvos – kreminė, žalia, levandų ir fantomo juoda – kartu su stilingais žiedą ar dirželį turinčiais dėklais, kurie palengvina ekrano atlenkimą ir telefono laikymą, paverčia „Z Flip3“ tikru saviraiškos akcentu.

Iš esmės perkurtas išorinis ekranas nuo šiol yra keturis kartus didesnis ir palengvina žinučių bei pranešimų peržiūrą neatvėrus pagrindinio ekrano. Dėl naujų išorinio ekrano valdiklių, vartotojai gali greitai patikrinti savo tvarkaraštį, orų prognozę, nueitų žingsnių kiekį, o įsigijusieji naujuosius „Galaxy Watch4“ ar „Galaxy Watch4 Classic“ – suderinti laikrodžio ir išorinio ekrano fonus.

„Z Flip3“ buvo kuriamas siekiant vartotojams suteikti geriausias galimybes fiksuoti ir dalintis savo prisiminimais. Naujos kameros funkcijos ir „Flex“ režimas leis užfiksuoti asmenukę be jokio prisilietimo, o „Quick Shot“ įgalins ne tik įamžinti nuotrauką, naudojant išorinį ekraną, kai telefonas yra sulenktas, bet ir pradėti filmuoti du kartus paspaudus įjungimo mygtuką. Pasidalinimą užfiksuotomis gyvenimo akimirkomis ir slinkimą pagrindiniame ekrane palengvins 120Hz atsinaujinimo dažnis.

„Z Flip3“ suteikia galimybę atsipalaiduoti žiūrint „YouTube“ ar televizijos laidas nelaikant prietaiso rankose. Nauji stereo garsiakalbiai, palaikantys „Dolby Atmos®“, leidžia mėgautis itin aiškiu ir giliu garsu bei erdviniais jo efektais, nepriklausomai nuo žiūrimo ar klausomo turinio. Tuo metu nauja „Flex Mode Panel“ funkcija leidžia aplikacijoms „Z Flip3“ ekrane atrodyti geriau ir naudotis patogiau. Kai įrenginys yra atlenktas iki pusės, „Flex Mode Panel“ suteikia naujų būdų valdyti „Z Flip3“, pasiūlydama dar patogesnę žiūrėjimo patirtį, vaizdo įrašą perkeliant į viršutinę ekrano dalį, o jo valdymo elementus, tokius kaip garsą ir ekrano šviesumą – į apatinę.

Optimizuotos sulenkiamo ekrano patirtys atveria naujų galimybių

Kartu su naująja „Galaxy Z“ serija vartotojai gaus prieigą prie daugiau aplikacijų, kurios išnaudoja sulenkiamo ekrano privalumus. „Samsung“ plečia savo bendradarbiavimą su tokiomis kompanijomis, kaip „Google“, „Microsoft“ ir kitomis, tad vartotojai gali džiaugtis didesne dalimi savo dažniausiai naudojamų programėlių, kurias bus kur kas patogiau naudoti dėl pritaikymo didesniam sulenkiamam ekranui.

Pavyzdžiui, „Galaxy Z“ serija siūlo „Flex“ režimui optimizuotą „Teams“ patirtį ir jos integracijos su „Office“ privalumus. Siekiant didžiausio produktyvumo darbe, „Microsoft Outlook“ dviejų skilčių režimas sulenkiamiems „Samsung“ telefonams leidžia vartotojams skaityti elektroninį laišką, šoninėje skiltyje slenkant per elektroninio pašto dėžutę – taip, lyg tai darytumėte kompiuteryje. Norintiems dar daugiau pasirinkimų naujoji „Samsung Labs“ funkcija suteiks galimybę sulenkiamam ekranui optimizuoti dar daugiau aplikacijų, kai to labiausiai reikia.

Be to, „Samsung“ ir toliau padeda programėlių kūrėjams kurti įspūdingą vartotojų patirtį, nesvarbu, kur jie būtų. Siekiant jiems suteikti daugiau pasirinkimų užtikrinant aukšto lygio optimizaciją, „Samsung“ palaiko „Remote Test Lab“ funkcionalumą, leidžiantį programuotojams tiesiogiai įdiegti ir išbandyti aplikacijas realiu laiku, nesvarbu kur jie bebūtų.

„Galaxy Buds2“ – visiems prieinamas aukštos kokybės garsas ir dėvėjimo komfortas

Prie naujosios „Galaxy Z“ serijos prisijungia ir „Galaxy Buds2“ belaidės ausinės, sukurtos komfortiškai jas dėvėti kasdien ir suteikiančios aukštos kokybės garso patirtį, leidžiančią mėgautis geriausiomis akimirkomis visur ir visada. Būdamos „Galaxy“ ekosistemos dalimi, „Galaxy Buds2“ yra tobulos „Galaxy“ išmaniojo telefono, laikrodžio ir planšetės kompanionės.

Nesvarbu ar „Galaxy Buds2“ naudojate muzikos klausymui ar norite prisijungti prie telekonferencijos, ausinės jums suteikia visas būtinas funkcijas, kad galėtumėte pasinerti į savo pasaulį. Dviejų krypčių dinaminiai garsiakalbiai aiškiai atkuria tiek aukštas natas, tiek sodrius žemuosius dažnius, o aktyvus triukšmo slopinimas padeda išvengti nepageidaujamo triukšmo. Jei staiga prireikia išgirsti, kas dedasi aplinkoje, galima rinktis iš trijų reguliuojamų aplinkinio garso perdavimo lygių. Taip pat nuo šiol jūsų balsas skambučiuose bus girdimas dar aiškiau dėl naujo dirbtinio intelekto sprendimo, kuris filtruoja daugybę nepageidaujamų ir blaškančių foninių garsų.

„Galaxy Buds2“ yra lengviausios ir mažiausios „Samsung“ ausinės, siūlančios išskirtinę aptakią formą. Dar geresnį prisitaikymą prie jūsų ausies užtikrina „Earbud fit test“ funkcija „Galaxy Wearable“ programėlėje. Pirkėjams taip pat siūlomos keturios šiuolaikiškos spalvos – grafito, balta, levandų ir alyvuogių – kurios leidžia atskleisti jūsų asmeninį stilių, o šias galimybes dar labiau išplečia trečiųjų šalių gamintojų siūlomi dėklai.

„Samsung“ yra pasirengusi sulenkiamo ekrano patirtį pasiūlyti dar platesniam pirkėjų ratui, todėl abu naujieji „Galaxy Z“ serijos atstovai bus parduodami už mažesnę nei pirmtakų kainą – „Galaxy Z Fold3 5G“ rekomenduojama kaina yra 1819 Eur, o „Galaxy Z Flip3 5G“ – 1059 Eur. „Galaxy Buds2“ rekomenduojama kaina yra 149 Eur. „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ išankstiniai užsakymai prasideda rugpjūčio 11 dieną, o numatoma prekybos pradžios data – rugpjūčio 27 diena.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Galaxy Z Fold3 5G“, „Galaxy Z Flip3 5G“ ir „Galaxy Buds2“ apsilankykite www.samsung.lt.

Parašykite komentarą