Studijos

Diana Nausėdienė virtualioje valstybės pažinimo edukacijoje bendravo su Vilniaus regiono moksleiviais

Pirmadienį Diana Nausėdienė kartu su Valstybės pažinimo centro edukatoriais dalyvavo moksleiviams skirtame edukaciniame projekte „Ką gali pilietis“.

Jau tradicija tapusios Valstybės pažinimo centro edukacijos regionuose Prezidento Gitano Nausėdos ir jo komandos darbo dienų regionuose metu dėl pandemijos persikėlė į virtualią erdvę.

Šį kartą darbas vyko Vilniaus regione. Edukacijose dalyvavo 5–8 klasių moksleiviai iš  Švenčionių ir Ukmergės rajonų bei Šalčininkų.

Moksleiviai sužinojo, kokiais būdais gali būti įgyjama pilietybė, kokios yra piliečių teisės ir pareigos, kaip piliečiai gali įsitraukti į valstybės gyvenimą.  

Diana Nausėdienė taip pat bendravo su moksleiviais, domėjosi, kaip jiems sekasi mokytis nuotoliniu būdu, ir ragino nepamiršti sveiko gyvenimo, sporto ir judėjimo.

„Šie metai buvo kupini neeilinių iššūkių. Tačiau neturime nusiminti ir pasiduoti. Gyvenimas nestovi vietoje, galime mokytis, bendrauti virtualiai. Jei laikysimės rekomendacijų, virusas greičiau išsikvėps ir galėsime susitikti gyvai“, – moksleiviams sakė Diana Nausėdienė.

Atsisveikindama pirmoji ponia linkėjo moksleiviams ir jų šeimoms sveikatos ir stiprybės, meilės ir santarvės.

Pranešimą paskelbė: Regina Statkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą