Laisvalaikis

Depiliacija vašku kas tai ?

Ne veltui depiliacija vašku taip ilgai buvo populiarus plaukų šalinimo būdas: tai puikus ir ilgalaikis metodas, kuris užtikrina geriausius plaukų šalinimo rezultatus. Kokie yra depiliacijos vašku privalumai?

Be nuostabių rezultatų ir lengvo naudojimo, palyginti su skutimosi ar kitais plaukų šalinimo būdais, vaškavimas turi keletą nuostabių privalumų.

Kokie yra depiliacijos vašku privalumai?

Ne veltui depiliacinis vaškas taip ilgai buvo toks populiarus metodas – tai veiksmingiausias plaukų šalinimo būdas, kuris taip pat užtikrina neprilygstamus rezultatus. Taigi kokie yra depiliacijos vašku privalumų? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Vaškavimas taupo laiką

( Unsplash.com nuotrauka)

Nesvarbu, ar reguliariai skutatės, ar ne, visi žinome, kad skutimasis nėra pats patogiausias procesas bet kokiu atžvilgiu, ir gali būti tikrai erzinantis, kai reikia bandyti patogiai ir patogiai nusiskusti.

Be to, jei jūsų tikslas – kasdien visur ir visur turėti nuolat lygią odą, skutimasis gali būti dar didesnis iššūkis. Skutimasis atima daug laiko! Be to, nėra nieko geriau, nei norėti ką nors ypatingo apsirengti ar skubėti nusiskusti, o paskubomis skusti ir įsipjauti.

Tai ypač aktualu tiems, kurie nori nuolat turėti beplaukes pažastis, kuriose skutimasis gali sukelti ypatingą diskomfortą, o plaukeliai atauga labai greitai.

Reguliariai depiliuodamiesi vašku, jūs renkatės patogumą ir nuolatinį glotnumą, o ne nepatogumus ir laiko gaišimą. Kai lankotės pas depiliacijos vašku profesionalą, plaukelių šalinimas yra veiksmingas, o rezultatai gali išlikti kelias savaites .

Kadangi depiliuojant vašku, o ne skutant plaukai auga daug lėčiau, rytais taip pat galite sutaupyti brangaus laiko, kurį paprastai praleidžiate skutantis. Tai vienas iš didžiulių pažastų depiliacijos vašku privalumų, nes plaukai šioje srityje auga labai greitai.

Ši laiko prabanga labai svarbi užimtiems specialistams, studentams, mamoms, tėvams ir visiems, kurie nenori būti varžomi rytais ar bet kuriuo kitu metu gaišti laiko skutimuisi.

Depiliacija vašku mažiau dirgina nei kiti metodai

Be patogumo ir laiko taupymo, depiliacija vašku taip pat gali mažiau dirginti odą nei kiti įprasti plaukų šalinimo būdai.

Ypač jei tai atlieka apmokytas specialistas, naudojantis geriausiai kliento odos tipui tinkantį vašką, depiliacija vašku iš tikrųjų gali veiksmingai pašalinti plaukelius ir kartu suteikti odai laiko kvėpuoti ir gyti.

Be to, kadangi depiliacija vašku atliekama ne kasdien (ar net kartą per savaitę), oda turi daug daugiau laiko išgydyti uždegimą ar pirminį sudirginimą dėl depiliacijos vašku, be to, jai nereikės pačiai gydytis nuo smulkių įpjovimų ar nudegimų, atsiradusių skutantis.

Depiliacija vašku gali sulėtinti plaukelių augimą

Šviečiant žmones apie plaukų augimo ciklus ir kaip veikia plaukų augimas, jie gali būti labiau linkę reguliariai lankytis, nes pasitikės jūsų žiniomis ir kompetencija, kai kalbama apie odą, ir pasitikės jumis.

Reguliarus depiliacija vašku naudinga tiems, kurių plaukai šiurkštūs, nepaklusnūs arba linkę įaugti, nes susilpnina folikulą ir jo gebėjimą gaminti plaukelius. Net jei neturite nė vieno iš šių plaukų tipų, jums tikrai gali būti naudingi paskutiniai depiliacijos vašku rezultatai.

Vaškavimas gali sumažinti plaukų augimą

Reguliarus depiliacija vašku ne tik gali sulėtinti plaukelių augimą, bet ir iš tikrųjų išretina ir sumažina plaukelių augimą laikui bėgant.

Taigi ar depiliacija vašku sumažina plaukų augimą? Kai kuriais atvejais taip! Kadangi vašku plaukai pašalinami prie šaknų, plaukai atauga švelniai siaurėjančiu galu, o ne tupiu, smailėjančiu galu, kaip skutimosi metu. Tai reiškia, kad net jei tarp depiliacijų vašku jaučiate normalų plaukų augimą, tai vis tiek nesijaučia.

Reguliarus depiliavimas vašku naudingas odai

Depiliacija vašku yra savarankiška odos priežiūros procedūra. Surenkant ir pašalinant negyvas odos ląsteles, vašku kruopščiai nušveičiama oda, ji atrodo ir jaučiasi glotni, ypač palyginti su kitais plaukų šalinimo būdais.

Be to, depiliacija vašku atveria poras ir po depiliacijos oda tampa atvira odos priežiūros procedūroms. Esminė depiliacijos vašku proceso dalis taip pat yra priežiūra prieš ir po depiliacijos vašku, kurios metu oda papildomai šveičiama, valoma, drėkinama ir drėkinama.

One Comment

Parašykite komentarą