Sveikata

„Dental P.R.O.“: vienintelis toks Lietuvoje pažangus 3D rentgeno aparatas pasižymi itin maža spinduliuote

Sostinės klinikos „Dental P.R.O.“ specializuotą techniką neseniai papildė vienintelis toks Lietuvoje 3D rentgeno aparatas. Pasak specialistų, odontologija Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, žengia į naują 3D technologijų erą. Siekiant klientams siūlyti pažangiausias pasaulio technologijas, bei sekant prestižinio Karališkojo Londono koledžo odontologijos instituto ar Karališkosios Londono ligoninės rekomendacijomis, klinikos vadovai nuolat atnaujina klinikos techniką.

„Nors sakoma, kad odontologijos klinikoje svarbu ne įranga, o gydytojų komanda, norint palengvinti tiek specialistų darbą, tiek suteikti daugiau komforto pacientams, naujausios technologijos vis dėlto yra labai svarbios. Visose odontologijos klinikose naudojama įranga skirstoma į tris kategorijas: odontologo darbo vieta, rentgeno įranga ir sterilizacinė įranga. Trimačiai rentgeno aparatai skirti palengvinti odontologo darbą. Jie padeda nustatant diagnozę, dantų šaknų, karieso, ortodontijos, implantologijos gydymo planavimui, pagreitina pacientų gydymo laiką. Mūsų klinikoje naudojamas aparatas, pagamintas tik prieš keletą mėnesių, yra pritaikytas mažiesiems pacientams, juo atliekama kompiuterinė tomografija vaikams išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę“, – teigia „Dental P.R.O.“ gydytoja odontologė – ortopedė Inga Urbšienė.

3D rentgeno aparatas leidžia tiksliai identifikuoti susirgimus

Tik šįmet pagamintas 3D rentgeno aparatas “cs 8100 3D”, su kuriuo sėkmingai dirba „Dental P.R.O.“ komanda, kol kas yra toks vienintelis Lietuvoje (panašių, kiek senesnių modelių šalyje yra apie 15-a). Šiame rentgene sumontuoti naujausi priedai leidžia išgauti didžiausią nuotraukų raišką, atlikti panoramines burnos nuotraukas, modeliuoti 3D dantų maketus, kurie leidžia tiksliau, su dar mažesne komplikacijų galimybe, chirurgams atlikti darbą, jis gali atlikti kompiuterinės tomografijos tyrimus ir dar daugelį kitų funkcijų.

Pasak specialistės, aparatas ypatingas ir tuo, kad jis vienintelis šalyje pritaikytas mažiesiems pacientams: juo atliekama kompiuterinė tomografija vaikams išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę, nei įprasti aparatai.

Inga Urbšienė pastebi, kad naudodamiesi šiuo aparatu specialistai geba tiksliau identifikuoti susirgimus, tiksliau atlikti operacijas, jis vertingas nustatant diagnozę bei planuojant dantų šaknų, karieso, ortodontijos, implantologijos gydymą ir gerokai sutaupo pacientų laiką.

Dantų implantologijos ir protezavimo klinika Dental P.R.O. įsikūrusi Vilniuje, Lvovo gatvėje, sostinės centre – tai moderni ir šiuolaikiška klinika, kur jauki bei šilta aplinka leis pamiršti anksčiau patirtus nemalonius įspūdžius odontologų kabinete. Joje dirba daugiau kaip 10 metų darbo patirtį tarptautinėse klinikose įgijusi odontologų komanda, ir 8 patyrę technikai specialioje laboratorijoje. Klinikoje įrengta japonų gamybos įranga, naudojama Karališkajame Londono koledžo odontologijos institute bei plačiai paplitusi prestižinėse Europos odontologijos klinikose, tokiose kaip Karališkoji Londono ligoninė, Karališkoji Liverpulio odontologijos ligoninė, Pietų Universiteto ligoninė.

Parašykite komentarą