Buitis, Namai,  Technologijos

Dažniausi vartų automatikos gedimai

Kadangi vartų automatika vis labiau pinga, natūralu, kad vis daugiau žmonių džiaugiasi sistemomis, kurios palengvina gyvenimą ir tuo pačiu garantuoja, kad bus galima įvažiuoti bei išvažiuoti iš kiemo vos tik vieno mygtuko paspaudimu.

Geros kokybės vartų automatika Jūsų laukia e-vartai.lt. Susipažinsite ne tik su plačia pasiūla, tačiau taip pat ir teikiamos nemokamos konsultacijos, kurios padės Jums kur kas paprasčiau rasti reikalingus vartelius.

Geriausia įranga – genda

Deja, net ir pačios geriausios kokybės dalys dėvisi, metų eigoje sistema genda ir tai yra visiškai natūralu. Žinoma, skyrus laiko bei dėmesio sistemai – galėsite su gedimais susitvarkyti kur kas paprasčiau ir tuo pačiu pigiau, sugrąžinti vartams funkcionalumą, tad būtinai stebėkite kismą ir svarbiausia, kad pamačius tam tikrus nesklandumus – kuo skubiau juos sutvarkyti.

Automatikos tvarkymo darbai

Nors vartų automatika genda retai, tačiau sugedus dažniausiai reikalingas specialistas, kadangi be patirties patiems susitvarkyti su gedimais, patikėkite, bus tikrai labai sunku. Žinoma, patikrinti tam tikras smulkmenas galite ir pats. Pavyzdžiui, ar problema pultelyje, ar vartuose, taip pat, ar neatsirado tam tikrų gedimų, kurie užstrigino vartus, galiausiai, ar pultelio baterija vis dar veiksni. Apžiūrėjus – būtinai kreipkitės į meistrus, kurie greita ras gedimus ir pasirūpins, kad kartą sutvarkyti jie daugiau nebekeltų Jums problemų.

Dažniausia gedimai

Vartų automatika pasižymi tam tikrais gedimais, kurie pasikartoja metai iš metų. Gana dažnai tenka susidurti su pavaros gedimais, kurie ypač aktualūs pigiau kainuojančioje sistemoje. Gedimus „iššaukti“ gali tiek nekokybiškos dalys, tiek netinkamas fizinis kontaktas. Taip pat genda ir apsaugos mechanizmas.

Tai yra rėmas, kuris apsaugos sistemą nuo aplinkos dirgiklių. Kadangi jis dažniausiai būna plastikinis – defektai gana dažni. Gerai tik tai, kad pakeisti – paprasta.  Gana dažni ir elektronikos gedimai, kurie dažniausiai „iššaukia“ automatikos problemas.

Žinoma, gedimai pasitaikys rečiau, jeigu pirksite kokybišką įrangą, kuria prekiauja pripažinti, patikimi ir savo vardą pelnę pardavėjai, kurie džiugina saugumu, patvarumu ir tvirtumu. 

One Comment

  • Patricija

    Mes kiemo vartu automatika uzsakinejome is ef=”https://dextera.lt/automatiniai-kiemo-vartai” alt=”dextera.lt”>dextera.lt patikino, jog yra garantija. Tikiuosi, ziema nesklandumu nebus, nes lyg ir nebebuna tu tokiu tikru ziemu. O jei ir butu, labai tikiu, kad pavyktu greitai isspresti

Parašykite komentarą