Verslas

Daugiau nei ketvirtadalis „Maximos“ darbuotojų jau pasiskiepijo nuo koronaviruso

Gyventojų vakcinacijai nuo COVID-19 įgaunant vis didesnį pagreitį kasdien daugėja pasiskiepijusių ir didžiausio Lietuvos darbdavio – prekybos tinklo „Maxima“ komandoje. Per pirmąjį mėnesį, kai prioritetine tvarka pradėti skiepyti mažmeninės prekybos sektoriaus darbuotojai, po pirmą vakcinos dozę jau yra gavę per 27 proc. „Maximos“ darbuotojų.

„Sprendimas skiepytis nuo COVID-19 yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas. Tikrai gerbiame ir gerbsime kiekvieno „Maximos“ darbuotojo teisę rinktis. Labai džiaugiamės, kad mūsų kolegos supranta vakcinacijos svarbą ir aktyviai naudojasi galimybe prioritetine tvarka pasiskiepyti nuo koronaviruso“, –  sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šiuo metu daugiau nei 3,4 tūkst. „Maximos“ darbuotojų jau yra pasiskiepiję pirmąja vakcinos doze. Per pastaruosius 6 mėnesius COVID-19 infekcija yra persirgę per 1,3 tūkst. darbuotojų. Galimą imuninį atsparumą koronavirusui turi beveik 40 proc. aktyviai dirbančių „Maximos“ darbuotojų.

Prekybos tinklas „Maxima“, reikšdamas palaikymą darbuotojams, kurie pasiskiepijo nuo COVID-19, kiekvienam padovanoja po simbolinį 10 eurų vertės „Eurovaistinės“ dovanų kuponą. „Tai yra padėka darbuotojams už jų priimtą sąmoningą sprendimą, kuris yra naudingas ne tik mūsų kolektyvui, bet ir visai visuomenei“, – pažymi E. Dapkienė. Dovanų kuponai gali būti išleidžiami ne tik sveikatos, bet ir grožio prekėms įsigyti bei „Eurovaistinėje“ teikiamoms paslaugoms.

Laikantis sugriežtintos COVID-19 prevencijos ir siekiant užkardyti koronaviruso plitimo rizikas, tikslinėms „Maxima“ darbuotojų grupėms kas savaitę reguliariai yra atliekamas prevencinis tikrinimas greitaisiais  COVID-19 antigenų testais. 

Visi „Maxima“ darbuotojai yra apdrausti specialiu draudimu nuo COVID-19 ligos. Šis draudimas numato, kad kiekvienam, susirgusiam COVID-19 infekcija ir besigydančiam ligoninėje, bus mokami ligonpinigiai bei vienkartinė išmoka. Taip pat „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti ir papildomu sveikatos draudimu.

Karantino laikotarpiu visiems „Maximos“ darbuotojams ir jų šeimos nariams, kurie patiria stresą, nerimą ar baimę teikiamos nemokamos anoniminės psichologų konsultacijos.

Nuo COVID-19 pandemijos pradžios 2020-ųjų pavasarį siekiant užtikrinti saugią darbo aplinką darbuotojams ir saugų apsipirkimą klientams prekybos tinklas „Maxima“ jau yra investavęs apie 6 mln. eurų.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą