Sveikata

Dantų higiena namuose – viskas, ką reikia žinoti. Pasakoja burnos higienistė

Tinkamai rūpintis savo burnos higiena namuose šiais laikais nėra sunku. Tiesiog yra labai daug įvairiausių priemonių, kurios džiugina ne tik gera kokybe, tačiau ir prieinama kaina. O reguliariai lankantis pas specialistą profesionaliai higienai – galite būti tikras dėl sveikatos.

Atminkite, kad svarbu ne tik dantų higiena, tačiau visos burnos ertmės. Juk apnašos kaupiasi ir ant liežuvio, žandų ir t.t.

Apie tai – kaip reikia tinkamai pasirūpinti savo burnos ertmės higiena namuose, pasakoja profesionalias higienos paslaugas teikianti specialistė Monika.

Tinkamos burnos higienos priemonės

Jeigu norite, kad Jūsų dantys būtų sveiki – pirmiausia reikia tinkamai pasirūpinti priemonėmis, kurios leis Jums prižiūrėti savo burnos ertmę namuose. Renkantis priemones reikia rasti patikimą prekybos vietą. Kai kurie jas perka iš kinų, užsisako internetu ir laukia, kol bus atvežtos priemonės. Blogiausia, kad iki tol, kol jų sulaukia – visiškai savimi nesirūpina. O taip pat blogai, kad daugelis tokių priemonių nėra sertifikuotos, tad niekada negalite būti tikras dėl to – ką gausite.

„Mes ne tik dažnai rekomenduojame priemones, kurios geriausiai tinka konkretaus žmogaus burnos ertmei prižiūrėti, tačiau taip pat ir nurodome vietas, kur siūlomos tikrai geros kokybės, sertifikuotos priemonės. Tik tuomet, kai jos bus patikrintos medikų – galite būti ramus dėl kokybės“,- teigia Monika.

Reikia ne tik dantų šepetuko, tačiau ir pastos, žinoma, taip pat pasirūpinti ir burnos skalavimo skysčiu, galiausiai, tarpdančių siūlu. Tik tokiu atveju apnašos bus pašalinamos ne tik nuo dantų, tačiau ir tarpdančių, kitų sunkiai pasiekiamų vietų.

Valyti reikia ne tik dantis

Įsigijus geros kokybės ir tinkamas burnos ertmės priežiūros priemones taip pat reikia nepamiršti, kad ir valyti reikia visa burnos ertmę, o ne tik dantis. Paprasčiausiai apnašos kaupiasi ir ant liežuvio, taip pat ir žandų, liežuvio, tad tinkamai jų nepašalinus – gali kilti įvairios sveikatos problemos, kurios baigiasi net ir dantų netekimu.

Reguliarumo svarba

Kai kurie žmonės įsigyja burnos ertmės priežiūros priemones ir tarsi laukia stebuklo, kol rezultatas bus džiuginantis, taigi, šiuo atveju tikimasi gražesnių, dažnai baltesnių ir sveikesnių dantų. Tačiau neužtenka tik įsigyti priemones, rezultatui pasiekti, žinoma, jas reikia naudoti. Svarbiausia – kasdien, be pertraukų.

„Burnos ertmės valymas turi būti toks pat reguliarus ir būtinas kaip ir veido prausimas. Negali būti jokių išimčių, valyti reikia du kartus per parą – ryte ir vakare. Galima ir dažniau, ypač, po valgio. Kai kurie galvoja, kad vieną arba kitą kartą galima nevalyti dantų, tai nebus problema. Tačiau reikia atminti, kad tik reguliarumas garantuoja sveiką ir gražią šypseną“,- teigia burnos higienistė.

Tinkamos klinikos pasirinkimas

Tinkama burnos higiena namuose leis išvengti įvairių ligų. Tačiau svarbiausia yra rasti tokią kliniką, kurioje atliekama profesionali higiena – užtikrintų, kad ne tik būtų pašalinami dantų akmenys, tačiau ir suteikiama visa svarbiausia informacija apie tai – kaip reikia rūpintis savo burnos ertme. Rinkitės ne pagal kainą, tačiau pagal žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie kokybę. Galiausiai, geriausia tartis su specialistu, kuris teikia išsamias konsultacijas burnos ertmės priežiūros klausimais. Žinios leis išvengti sveikatos problemų ir visada šypsotis sveikai.

Leiskite sau kasdien atrodyti puikiai. Šypsena gali būti pats svarbiausias Jūsų papuošalas. Svarbiausia ja tinkamai pasirūpinti. O kai ji graži, žinoma, kad tuo pačiu ir sveika.

Parašykite komentarą