Laisvalaikis

Dalykinis stiliaus: ką vilkėti darbe?

Daugelyje įmonių egzistuoja aprangos kodas, reikalaujama vilkėti dalykinę aprangą, kai kur ir uniformą. Vyresniems žmonėms dalykinis stilius asocijuojasi su pilkos, tamsiai mėlynos ar juodos spalvos kelnių arba sijono kostiumu. Nuobodūs, vienodi, kartais dabar net baisūs apibūdinimą gaunantys apdarai vis dar laikomi klasika. Tokių pilnos parduotuvės ir jaunoms merginoms susiruošusioms pradėti dirbti didelėje įmonėje kyla depresija į juos žvelgiant. “Atrodysiu kaip močiutė” į pilką kostiumėlį žvelgdama liūdi ką tik “iškepta” įmonės administratorė. Visgi stilistai siūlo nesisieloti ir žvelgti plačiau – dalykinis stilius nėra nuobodus, tą įrodo dienraščių puslapiuose užfiksuotos stilingai atrodančios verslininkės bei drabuziai internete – internetinės mados vitrinos, parodančios kaip galite atrodyti ir jūs.

Jei darbe nėra dėvimos uniformos (kaip avia kompanijose ar bankuose), tuomet jums iš ties pasisekė, galite leisti sau eksperimentuoti, tačiau renkantis aprangą turite išmokti dėti lygybės ženklą tarp dalykinio stiliaus ir elegancijos. Kad irk ą vilkėtumėte, turite atrodyti elegantiškai, solidžiai, o ne valiūkiškai. Juk visgi versle sutinka pagal rūbus, išlydi pagal protą, o jūs norite pasirodyti kaip profesionalė, o ne nuotykių ieškotoja.

Itin geras sprendimas klasikinis kelnių kostiumas kurio spalva ryškesnė ir linksmesnė – šviesiai mėlyna, žalsva, raudona. Ieškančioms ekonomiškų variantų, pasirinkite kelnes ir sijoną iš tos pačios serijos. Tad turėsite vieną švarką, kelnes ir sijoną bei galėsite keisti aprangą ir atrodysite stilingai. Svarbu, jog spalva nerėžtų akies, tačiau nuteiktų maloniai. Nebijokite ir spalvingais langeliais ar taškeliais margintų aprangos elementų. Dažnai klausiama apie sukneles ir ar jos tinkamos dėvėti ten kur reikalaujamas dalykinis stilius. Drąsiai taip! Yra daugybė elegantiškų, solidžiau atrodančių suknelių modelių, kurie puikiai tinka vilkėti darbe. Galima net rinktis kiek laisvesnio stiliaus, romantiškai plazdančią suknelę bei prie jos priderinti griežtesnio kirpimo, klasikinį švarką. Jei tradicinėse parduotuvėse nerandate patinkančios dalykinės aprangos – neaplenkite interneto. Sukneles internetu įsigyti gali būti ir paprasčiau, nes jose pasiūla dažnai būna gerokai didesnė.

Kad ir kokius rūbus pasirinktumėte, svarbiausia, jog jie būtų iš kokybiškos medžiagos, būtų jūsų dydžio, tiktų prie figūros tipo ir pažvelgus į veidrodį galėtumėte pasakyti, jog atrodote kaip verta milijono.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • gerdunka222

    Yra labai daug variantų, ką vilkėti dirbant ofisinį darbą. Kai kurie nėra tokie labai įpareigojantys rengtis klasiškai, bet marškinukai ir klasikinio kirpimo kelnės tiks tiek vyrams, tiek moterims. Pradėjusi dirbti administratore (ačiū simplika.lt už galimybę save čia atrasti), supratau, kad man labai patinka kelnės, ir, nebūtinai prie marškinukų derinant, viskas atrodo labai solidžiai.

Parašykite komentarą