Verslas

Dalis V. Bumelio valdomų įmonių jungiasi į įmonių grupę, veiksiančią po „Northway Biotech“ prekės ženklu

Biotechnologijų verslininko Vlado Algirdo Bumelio tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai kontroliuojamos įmonės UAB „Biotechpharma“, UAB „Celltechna“, UAB „Kamieninių ląstelių centras“, „Northway Biotech (UK) Ltd.“ ir „Northway Biotech Inc.“ yra jungiamos į bendrą įmonių grupę taip siekiant efektyviau vykdyti įvairius projektus biotechnologijų srityje.

Bumelio teigimu, kadangi visų šių įmonių veiklos yra susijusios tarpusavyje ir papildo viena kitą, jų sujungimas į bendrą įmonių grupę yra natūralus ir pagrįstas sprendimas, kuris padės šioms įmonėms kartu pasiekti didesnių tikslų.

Nors visos paminėtos įmonės išlaikys savo turimus pavadinimus, naujai suformuota įmonių grupė savo bendroje veikloje naudos „Northway Biotech“ prekės ženklą. Anot V. Bumelio, tai padės išvengti neretai kylančių klausimų dėl įmonių tarpusavio sąsajų bei didins „Northway Biotech“ prekės ženklo žinomumą pagrindinėse rinkose, kuriose veikia grupės įmonės.

Kartu su apjungimu, keičiama ir įmonių grupės  valdymo struktūra bei vadovai: vaistų gamybos technologijas kuriančios ir vaistus gaminančios UAB „Biotechpharmos“ generaliniu direktoriumi paskirtas Dr. V. A. Bumelis,  JAV veikiančiai „Northway Biotech Inc.“ vadovaus Francis Maddalo, UAB „Kamieninių ląstelių tyrimų centro“ bei UAB „Celltechna“ valdymo struktūrose artimiausiu laiku atsiras vykdomųjų direktorių pareigybės, kurias užims kompetentingi biotechnologijų specialistai.

Pranešimą paskelbė: Aira Buškutė, TGS Baltic

Parašykite komentarą