Verslas

„Compensa Vienna Insurance Group“ plėtra: Alytuje įkūrė Kontaktų centrą

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“, įgyvendindama plėtros planus, didelį dėmesį skiria Lietuvos regionams. Alytuje bendrovė atidarė Kontaktų centro padalinį, kuriame jau sukurta daugiau kaip 15 darbo vietų. Toks sprendimas buvo priimtas įvertinus galimybes pritraukti tiek Alytuje, tiek ir aplinkiniuose miestuose gyvenančius reikiamos srities specialistus. Bendrovė planuoja žingsnius ir į kitus Lietuvos miestus – specialistų komandas formuos iš skirtingose lokacijose dirbančių talentų.

„Įsibėgėję ir praėjusiais metais pasiekę puikių rezultatų, tęsiame strateginių planų įgyvendinimą ir kaip vieną svarbiausių krypčių pasirinkome plėtrą skirtinguose Lietuvos miestuose. Ją pradedame nuo Kontaktų centro padalinio įkūrimo Alytuje – šiuo metu čia jau dirba daugiau kaip 15 specialistų, ateityje jų skaičius pasieks bent 20. Be to, numatome tolimesnę plėtrą, naujų darbo vietų kūrimą kituose regionuose, – sako Dainius Baltinas, „Compensa Vienna Insurance Group“ Pardavimų departamento vadovas.

Iki šiol bendrovės klientus aptarnaujantis Kontaktų centras buvo įsikūręs tik sostinėje, o dabar yra išsidėstęs per skirtingus Lietuvos miestus. Dalis Kontaktų centro specialistų dirba biure Vilniuje, dalis – biure Alytuje, o dalis – tik nuotoliniu būdu. Į darbą Alytuje komandos nariai atvyksta ir iš tokių miestų bei miestelių kaip Daugai, Kazlų Rūda, Lazdijai ar Merkinė.

Kaip pastebi D. Baltinas, sprendimą atnaujinti Kontaktų centro struktūrą ir išplėsti jį už Vilniaus ribų nulėmė tiek per pandemiją atrasti nauji darbo organizavimo principai, tiek ir galimybė pritraukti reikiamos srities specialistus. Planuojama, kad iš viso Kontaktų centre dirbs daugiau kaip 35 specialistai, kurie aptarnaus klientus aktualiais draudimo paslaugų bei žalų administravimo klausimais.

„Nagrinėdami darbo rinkos tendencijas pastebime, kad gausu talentingų profesionalų, pirmenybę teikiančių darbui ir gyvenimui ne didmiesčiuose, o mažesniuose šalies miestuose. Jie į mažesnius miestus tiek sugrįžta po studijų, tiek ir yra paruošiami čia veikiančių mokslo įstaigų. Pavyzdžiui, Alytuje veikianti kolegija paruošia puikius specialistus, galinčius kokybiškai aptarnauti draudimo paslaugomis besidominčius klientus, spręsti reikalingus administracinius klausimus. Alytuje panašaus pobūdžio darbo vietų palyginti nedaug. Taigi plėtra čia mums yra galimybė pritraukti talentų, o jiems – galimybė dirbti norimą darbą gyvenimui pasirinktame mieste, – sako D. Baltinas.

Baltijos šalyse veikianti ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ pasirašytas draudimo įmokas 2020 metais augino 44,5 proc. iki 122,3 mln. eurų. Lietuvoje pasirašytų įmokų suma pasiekė 56,9 mln. eurų ir, palyginti su 2019 metais, išaugo 23,5 proc.

Praėjusiais metais „Compensa Vienna Insurance Group“ baigė susijungimą su „Seesam Insurance“ ir Baltijos šalyse veikia kaip viena kompanija. Lietuvoje bei Latvijoje bendrovė veikia su prekių ženklu „Compensa Vienna Insurance Group, o Estijoje su prekių ženklu „Seesam Insurance.

Iš viso „Compensa Vienna Insurance Group“ Lietuvoje dirba beveik 400 darbuotojų. Skirtinguose šalies miestuose veikia 47 bendrovės klientų aptarnavimo padaliniai.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

Parašykite komentarą