Verslas

Coface sujungė 21 jai priklausantį Europos kredito draudimo filialą į vieną bendrovę

Tarptautinė verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“ supaprastino ir racionalizavo savo Europos kredito draudimo veiklos struktūrą. Sujungus dvidešimt vieną Vokietijos, Austrijos ir Italijos draudimo patronuojamąją (dukterinę) įmonę ir jų filialus, „Coface“ pradėjo vykdyti bendrą vienos kredito draudimo bendrovės, įsteigtos pagal Prancūzijos užsienio prekybos draudimo bendrovės įstatymą (pranc. Compagnie française d’assurance pour le commerce extérieur), veiklą Europos Sąjungoje.
Dėl šios didelio masto ir per rekordiškai trumpą laiką atliktos įmonių suvienijimo operacijos, visą „Coface“ Europos kredito draudimo veiklą kontroliuos Prancūzijos rizikos ribojimo priežiūros institucija (pranc. Autorité de Contrôle Prudentiel).
Ši racionali sistema numato naują direktyvos „Mokumas II“ reglamentavimą: „Coface“ santykiai su reglamentuojančia institucija nuo šiol bus daug paprastesni, o bendrovės nuosavų lėšų reikalavimų valdymas – optimizuotas.
„Vietos bendrovės ir toliau išliks atsakingos už savo veiklą ir glaudžius darbo santykius su klientais. Naujoji „Coface“ struktūra padės klientams naudotis privalumais, teikiamais greitesnės šios įmonių grupės plėtros, ir patenkins jų poreikius, užtikrinant dar geresnį rizikos valdymą“, – teigia „Coface Lietuva“ Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius Mantvydas Štareika.

Parašykite komentarą