Sportas

„Coca-Cola savaitgalio futbolo lyga” prasidės kartu su futbolo čempionatu

Birželio 12 dieną, šeštadienį, Vilniuje startuos jau šeštasis „Coca-Cola savaitgalio futbolo lygos” turnyras. Pirmasis lygos turas prasidės Vilniaus mieste.

„Tradicinis savaitgalio lygos turnyras šiais metais ypač laukiamas, nes šią vasarą futbolui neliks abejingų. Prasidėsiantis pasaulio futbolo čempionatas žadina aistras ir tarp mūsų turnyro žaidėjų, todėl tikimės, kad šiais metais sporto aikštės bus ypač gausios dalyvių,” – sako Laura Puidokaitė, „Coca-Cola HBC Lietuva” atstovė ryšiams su visuomene.

Jau šeštus metus iš eilės vyksiančio „Coca-Cola savaitgalio futbolo lygos” turnyro tikslas – suteikti galimybę vaikams bei šeimoms aktyviai praleisti savaitgalius. Kaip ir kiekvienais metais kompanija „Coca-Cola” kartu su projekto partneriu – Lietuvos futbolo federacija – visoms dalyvaujančioms komandoms dovanos po profesionalų futbolo kamuolį. Taip vaikai ir toliau galės pratęsti šią puikią tradiciją – žaisti su draugais futbolą, sportuoti ir mažiau laiko praleisti prie kompiuterių.

„Vienas iš pagrindinių „Coca-Cola” kompanijos pasaulinių tikslų – skatinti gyventi sveikai ir aktyviai. To siekiame per mėgiamiausią ir populiariausią pasaulyje sporto šaką – futbolą. Todėl ir šiais metais Lietuvoje tęsdami tradicinį savaitgalio lygos turnyrą, kviečiame jaunus žmonės džiaugtis sportu. Savaitgalio lyga mums taip pat svarbi kaip ir Pasaulio futbolo čempionatas, kurį turime garbės remti. Turime nemažai gerbėju ir tikimės, kad atsiras dar daugiau vaikų, šeimų, kurie pajaus kiek gerų emocijų gali suteikti futbolas.” – sako Annikky Lamp, „Coca-Cola” Baltijos šalių viešųjų ryšių vadovė.

„Coca-Cola savaitgalio futbolo lygos” globėjas Raimundas Žutautas, nacionalinės rinktinės treneris, šią idėją – užimti vaikus ir populiarinti futbolą Lietuvoje – palaiko nuo pat pirmųjų lygos turnyrų, kurie prasidėjo dar 2005 metais.

„Džiaugiuosi, kad šis projektas tęsiasi jau šeštus metus iš eilės ir duoda realią naudą vaikams – formuoja įprotį sportuoti, judėti, savaitgalius praleisti drauge su šeima. Lietuvoje tokių turnyrų labai trūksta,” – sako Raimondas Žutautas, ir šiais metais Vilniuje atidarymo dieną simboliškai išspirsiantis į futbolo aikštę savaitgalio lygos kamuolį.

Šiais metais futbolo lygos turnyrai vyks trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje – birželio 12 d., Alytuje – birželio 19 d., Klaipėdoje – birželio 26 d. Savaitgalio turnyruose gali dalyvauti visi, suformavę penkių žaidėjų komandas ir užsiregistravę internetu www.coca-cola.lt/futbolas ar nemokamu telefonu (8800 26533). Svarbu, kad komandas sudarytų trys vaikai (iki 14 metų amžiaus) ir 2 suaugę. Dalyvavimas turnyruose yra nemokamas.

„Coca-Cola savaitgalio futbolo lyga” startavo 2005 metais ir sulaukė daugiau nei 1200 komandų ir daugiau nei 9000 dalyvių – žaidžiančiųjų ir palaikančiųjų. Dalyviams padovanota daugiau nei 1400 profesionalių futbolo kamuolių.

Futbolo lygos partneris – Lietuvos futbolo federacija.

Parašykite komentarą