Sportas

Krepšinio komentatoriui V. Čeponiui – negailestinga gydytojų diagnozė

Krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis (46) pasiryžo kardinaliems pokyčiams. “Betsafe-LKL” rungtynių balsas naujame televizijos projekte “Čepas meta” sieks pakeisti gyvenimo būdą ir numesti nereikalingus kilogramus.

Žinomą sporto žurnalistą pasukti sveikos gyvensenos keliu paskatino negailestinga gydytojų diagnozė. Priešdiabetinė būklė, stuburo išvarža ir pasislinkęs slankstelis – dėl šių priežasčių, medikų teigimu, laukti negalima.

“Anksčiau kelis kartus bandžiau mesti svorį, kartą net buvau keliems mėnesiams atsisakęs mėsos. Tačiau bandant taip gyventi darydavosi silpna, greitai vėl grįždavau prie senų įpročių, kartu grįždavo ir kilogramai. Dabar trauktis neturiu kur – prieš visą Lietuvą pasižadu atsikratyti antsvorio. Gydytojai sako, kad, jeigu nebus pokyčių, po kelerių metų galiu atsidurti ir invalido vėžimėlyje”, – sakė iššūkio ėmęsis V. Čeponis.

Projekto “Čepas meta” herojus teigiamų permainų sieks ne vienas – jam padės suburta gausi sveikatos specialistų komanda, o pagrindiniu V. Čeponio palydovu taps sveikos gyvensenos treneris ir Vaido kolega “Betsafe-LKL” transliacijose Alanas Dzeranovas.

“Labai džiaugiuosi, kai žmonės pasiryžta stengtis dėl savo sveikatos. Šiuo metu Vaido būklė yra labai prasta, gyvenimo būdą jam reikės keisti kardinaliai. Tokiais atvejais pokyčiai būna labai sunkūs, tačiau jie įmanomi. Tiksliau – nėra kitos išeities. Esu pasiryžęs mažų mažiausiai viso šio projekto metu būti šalia Vaido, padėti jam įveikti sunkumus. Laikau tai savo pareiga ir pašaukimu”, – kalbėjo treneris.

Kokį išsigelbėjimo kelią V. Čeponiui pasiūlys specialistai? Kaip komentatoriui seksis atsisakyti milžiniškų nesveiko maisto ir kavos kiekių, užkandžiavimų naktimis bei kitų senų įpročių? Ar Vaido gyvenime atsiras sportas? Kaip į tai, kad kiekviena herojaus diena bus stebima per rakto skylutę, reaguos jo šeima ir pats Vaidas? Atsakymų į šiuos klausimus televizijos žiūrovai galės laukti nuo sausio 27-osios kiekvieną sekmadienį 16:30 per BTV.

Pranešimą paskelbė: Ignas Grinevičius, VšĮ „Sporto namų grupė”

Parašykite komentarą