Laisvalaikis

„Coca-Cola“ pasauliui pristatė Lietuvoje filmuotą reklamos klipą

Antradienį „Coca-Cola“ pasauliui pristatė pirmą kartą kompanijos istorijoje Lietuvoje filmuotą reklamos klipą „Roll Out Happiness“. Tai yra viena iš kampanijos „Where Will Happiness Strike Next?“ dalių – anksčiau klipai buvo filmuoti JAV ir Japonijoje. Lietuva tapo pirmąja Baltijos ir Europos šalimi, pasirinkta vieno vertingiausių pasaulinių prekės ženklų reklamai.

„Tai, kad reklaminiam klipui iš visų kitų Europos miestų buvo pasirinktas Vilnius, teikia pasididžiavimą. Būdami maža šalimi, kiekvieną kartą jaučiamės įvertinti, kai pasaulio dėmesys nukrypsta į mus. Šie metai kompanijai „Coca-Cola“ Lietuvoje – itin išskirtiniai. Pirmiausia, kampanija su įprastų „Coca-Cola“ etikečių pakeitimu populiariausiais vardais susilaukė didžiulės sėkmės, o dabar pasauliui pristatomas puikus Vilniuje sukurtas reklamos klipas. Sėkmė yra užkrečiama, tad tikimės, jog toliau dar daugiau įdomių veiklų bei kampanijų bus vykdoma Lietuvoje ir Baltijos šalyse“, – teigia „Coca-Cola“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims Ieva Lelešienė.

„Coca-Cola“ prekės ženklo skaitmeninės strategijos vadovė Christy Amador pažymi Lietuvoje filmuoto klipo išskirtinumą: „Tai – vienas geriausių kampanijos „Where Will Happiness Strike Next?“ įgyvendinimo pavyzdžių. Klipo idėja paprasta, bet uždeganti – puikiai atitinka „Coca-Cola“ strategiją. Be to, žiūrint šį video neįmanoma sulaikyti šypsenos.“

Reklamos klipą sukūrė olandų reklamos agentūra „Wieden+Kenedy Amsterdam“ su tarptautine filmavimo komanda. Pagrindinė klipo idėja – urbanistiniame mieste sukurti žalią oazę, kurioje žmonės galėtų atsipalaiduoti, bendrauti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. Vilniuje esanti Europos aikštė atitiko kūrybinį sumanymą, o Vilnius įvertintas kaip europietiškus standartus atitinkantis miestas. Klipo herojais tapo ne profesionalūs aktoriai, o atsitiktiniai praeiviai.

Lietuvoje filmuotas reklaminis klipas vos tik pasirodęs sulaukė tarptautinio pripažinimo. JAV rinkodaros ir komunikacijos naujienų portalas „Adweek“ Vilniuje filmuotą klipą išrinko „Dienos reklama“ (angl. Ad of the day).

Reklamos klipą galima pasižiūrėti čia: www.cokeurl.com/rollouthappiness

Apie kompaniją „The Coca-Cola Company“

„The Coca-Cola Company“ yra didžiausia pasaulyje gėrimų kompanija, siūlanti vartotojams daugiau nei 500 gazuotų ir negazuotų gėrimų rūšių. Vedimas vieno iš brangiausių pasaulyje prekės ženklo Coca-Cola, kompanijos asortimentas susideda iš 15 milijardų dolerių vertės prekės ženklų, tarp kurių: Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, GLACEAU VITAMINWATER, Powerade, Minute Maid, Simply, Georgia ir Del Valle.

Parašykite komentarą