Sveikata

Čiužiniai – Jūsų geresnei miego kokybei

Statistika teigia, kad apie 35 proc. vidutinio amžiaus žmonių ryte jaučiasi nepailsėję, o pagyvenusius žmones miego sutrikimai vargina dar dažniau. Pagrindinėmis miego sutrikimo priežastimis žmonės įvardija gausų prakaitavimą, nugaros skausmus, vartymąsi miego metu, bei čiužinio nepatogumą. Miego specialistai tvirtina, kad geram ir ramiam miegui būtina patogi aplinka. Tačiau kiekvienas žmogus tą komfortą supranta savaip. Vienam reikia visiškos tamsos, kitam – idealios tylos… Bet patogus čiužinys yra tiesiog privalomas patogios aplinkos užtikrinimui.
Žinome, kad miegas – geriausias vaistas ligoniui, o sveikam kartais atstoja maistą. Kadangi žmonės pramiega trečdalį savo gyvenimo, būtina, kad miegas būtų kokybiškas. Puiki išeitis – „Grosana“ čiužiniai. „Grosana“ – tai Vokietijos įmonė, kuri daugiau negu 63 metus, vykdo savo veiklą ortopedinių čiužinių gamyboje. Laimei, dabar Jums nereikia vargintis ir ieškoti šios įmonės kitose šalyse, kadangi šio prekinio ženklo prekes galite rasti jau ir Lietuvoje. Čiužiniai gaminami, atsižvelgiant į pagrindines žmogaus miego sutrikimo priežastis ir stengiantis užtikrinti kokybiškesnį miegą, kad rytą sutiktumėte žvalūs ir pailsėję. Ypač geras variantas „Grosana Airflex Spring“ čiužinys, kuris įvertintas LGA sertifikatu, patvirtinančiu ne tik jo aukštą kokybę, bet ir saugumą, patogumą, geras prisitaikymui funkcines savybes, maksimalų oro pralaidumą, atsparumą dilimui bei ilgaamžiškumą. Atliktų bandymų metu šis čiužinys gavo 100 iš 100 galimų taškų įvertinimą.
Jeigu ir Jūs norite miegoti ant čiužinio, kuris turėtų net iki 11 anatominių zonų, leidžiančių maksimalų čiužinio prisitaikymą prie kūno miego metu, nedvejodami įsigykite jį „VIP čiužiniai“ salonuose Vilniuje ir Panevėžyje. Juk išsimiegojęs žmogus ne tik atrodo, bet ir jaučiasi žymiai geriau, jo nevargina mieguistumas, nuovargis, bloga nuotaika ar nugaros skausmai. Suteikite savo gyvenimui grožio ir pilnavertiškumo!

Parašykite komentarą