Transportas

„Cgates“ įvertinta už išskirtinius rezultatus valdant automobilių parką

Antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ pripažinta geriausiai automobilių parką valdančia įmone Lietuvoje. Už inovatyvius sprendimus, svarbiausią ir didžiausią efektą sugeneravusį 2012-2013 metų projektą, IT ir telemetrijos projektų įgyvendinimą, automobilių parkų vadovų forume EXEX (angl. Executive Desicion Makers Forum) „Cgates“ įteiktas „EXEX metų automobilių parkas 2013“ apdovanojimas. Renginio ekspertų teigimu, jie „Cgates“ išskyrė, kaip puikiai savo automobilių parką atnaujinusią ir vidutines mėnesio sąnaudas sumažinusią bendrovę.

„Džiaugiamės ne tik šiuo įvertinimu, bet ir tuo, kad sėkmingos investicijos smarkiai sumažino sąnaudas, – sako „Cgates“ organizacijos vystymo vadovas Evaldas Tylas. – Remdamiesi trimis užsibrėžtais tikslais – patikimumu, ekonomiškumu ir reklamos plotu, savo automobilių parką atnaujinome iš pagrindų. Visus turimus automobilius pakeitėme į vieno modelio naujus, papuoštus kompanijos atributika. Juose įdiegėme telemetrijos įrangą, kuria naudojantis efektyviau užtikrinama kontrolė ir automatizuotas ataskaitų generavimas.“

Praplėtus verslo valdymo sistemą, taip pat buvo patobulintas maršrutų planavimas. Iš pagrindų atnaujintas automobilių parkas bei jo valdymas leido bendrovei beveik trečdaliu sumažinti bendras automobilių parko išlaikymo sąnaudas.

Šis, pirmasis iš automobilių parkų vadovų forumo EXEX organizuojamo ciklo renginių, buvo skirtas rasti efektyvesnius būdus valdyti automobilių ir komercinių transporto priemonių parkus ir tokiu būdu pagerinti organizacijų finansinius rezultatus. Forume paliestos ir opios kasdienės problemos: teisinės bazės, darančios įtaką parko valdymui, formavimas; priemonių, mažinančių kasdienes išlaidas, sukūrimas; vairuotojų mokymai ir saugumas kelyje, aptartos automobilių parko valdymo tendencijos Europoje bei pateikti geriausi pavyzdžiai.

Daugiau nei 20 metų Lietuvoje veikianti bendrovė „Cgates“ teikia televizijos ir interneto tiekimo paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

Parašykite komentarą