Verslas

„Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ išpirko 3 mln. eurų vertės obligacijų emisiją

SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“ nekilnojamojo turto (NT) fondas „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ sėkmingai išpirko viešą obligacijų emisiją.

Obligacijoms buvo taikoma fiksuota 5 % palūkanų norma, o grąža buvo išmokama reguliariai – kas pusmetį, nuo 2022 m. birželio 3 d iki 2024 m. birželio 3 d. Išpirkimo terminas – dveji metai. 

„Pilnai išpirkta obligacijų emisija indikuoja, kad pateisinome tiek privačių, tiek ir juridinių investuotojų pasitikėjimą emitentu. Taip pat svarbu paminėti, kad skolos vertybiniai popieriai išpirkti naudojant bankinį finansavimą. Tai rodo projekto brandą – visi įsipareigojimai skolos vertybinių popierių turėtojams įvykdyti be priekaištų“, – sako Mindaugas Liaudanskas, „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius.

Išperkamojoje obligacijų emisijoje dalyvavo 60 investuotojų. Platinimą organizavo „Šiaulių bankas“.

Pasak Eglės Džiugytės, „Šiaulių banko“ Finansų rinkų departamento vadovės, kapitalo rinkoje šiuo metu auga poreikis skolintis alternatyviais finansavimo šaltiniais: „Šie projektai, pasiekę brandos stadiją, sėkmingai išperka išleistas obligacijas ir atlaisvina investuotojų kapitalą tolimesniam jo įdarbinimui. Pavyzdingas ir atsakingas požiūris į patikėtas investicijas – esminis raktas ne tik į tvarų bendradarbiavimą tarp įmonės ir investuotojų, bet ir į visą ekosistemos plėtrą.“

APIE „CAPITALICA ASSET MANAGEMENT“           

„Capitalica Asset Management“ (www.capitalica.lt) yra investicijų valdymo bendrovė, valdanti investicijų fondus, investuojančius į komercinį nekilnojamąjį turtą ir ne nuosavybės vertybinius popierius Baltijos šalyse bei Europos regione. Bendrovė valdo 12 objektų arba 108 000 m2 nekilnojamojo turto, dar 20 000 m2 – plėtojama. Pasinaudodama savo patirtimi kapitalo rinkų, nekilnojamojo turto ir investicinių fondų srityse, bendrovė suteikia galimybę privatiems ir instituciniams investuotojams gauti stabilią grąžą. CAM fondai yra licencijuoti ir prižiūrimi Lietuvos banko, o obligacijos kotiruojamos „Nasdaq“ vertybinių popierių biržoje. „Capitalica Asset Management“ kontrolinį akcijų paketą (70 proc.) valdo viena didžiausių Lietuvos verslo grupių SBA grupė, dar 30 proc. – „Capitalica Asset Management“ valdybos pirmininko Andriaus Barščio įmonė „Fox Holdings“.

Pranešimą paskelbė: Asta Dirmaitė, Komunikacijos agentūra „23:45 agency”

„Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ išpirko 3 mln. eurų vertės obligacijų emisiją

Parašykite komentarą