Laisvalaikis

C. Farellas filmas Septyni psichopatai – dar beprotiškesnis nei žada pavadinimas

Lapkričio 9 d. Lietuvos kino ekranuose įvyks filmo „Septyni psichopatai“ premjera. Režisieriaus Martino McDonagho juoduoju humoru persmelktos veiksmo komedijos pagrindinis veikėjas – scenaristas Martis, skendintis alkoholyje ir beviltiškai ieškantis įkvėpimo. Šį vaidmenį atliko Colinas Farellas, žiūrovams geriausiai pažįstamas iš filmų „Aleksandras Makedonietis“, „Viską prisiminti“ bei „Miami Vice“.

Viename interviu C. Farellas pripažino, kad filmo pavadinimas nepakankamai atskleidžia jame rodomą beprotybę: „Perskaitęs pavadinimą ir pažinodamas Martiną supratau, jog tai bus pašėlęs filmas. Įsigilinęs į scenarijų suvokiau, kad rezultatas bus dar beprotiškesnis nei įsivaizdavau. Filmas itin gerai pastatytas ir unikalus – tikrai nepasirodys, kad kažkas panašaus jau buvo rodyta kino ekranuose.“

C. Farellas jau antrą kartą bendradarbiauja su režisieriumi M. McDonaghu. Pirmasis jų bendro darbo rezultatas – filmas apie dviejų samdomų žudikų atostogas „Reikalai Briugėje“. Už žudiko vaidmenį šiame filme C. Farellas sulaukė pripažinimo „Britų nepriklausomuose kino apdovanojimuose“ bei „Airių kino ir televizijos apdovanojimuose“ – laimėjo geriausio aktoriaus nominacijas.

Vertindamas darbo su M. McDonaghu privalumus, C. Farellas išskiria itin gerą šio režisieriaus ir scenaristo rašytojo talentą: „Nežinau kito kūrėjo kine ar teatre, kuris sugeba sukurti tokius puikius charakterius bei situacijas, į kurias patenka herojai. Martino kuriami dialogai yra daugiasluoksniai: gražūs, jaudinantys, nekalti, naivūs, juokingi. Man pasisekė, jog jau atrą kartą galiu dirbti su šiuo talentingu žmogumi bei jo surinkta aktorių komanda.“

M. McDonaghas filmui „Septyni psichopatai“ scenarijų parašė tuo pat metu, kaip ir scenarijų filmui „Reikalai Briugėje“. Režisierius nusprendė pirmiausia filmuoti „Reikalai Briugėje“, norėdamas pasitikrinti savo kaip režisieriaus įgūdžius ir tinkamai pasiruošti sudėtingesniam ir daugiau veiksmo scenų pripildytam filmui „Septyni psichopatai“.

Apie filmą

„Septyni psichopatai“ – juodojo humoro veiksmo komedija, kurioje pasakojama apie kūrybinės stagnacijos kamuojamą scenaristą Martį (vaidina Collinas Farelas) bei jo draugus Bilį ir Hansą (vaidina Samas Rockwellas ir Christopheris Walkenas), kurie uždarbiauja grobdami šunis ir reikalaudami už juos išpirkos. Istorija prasideda, kai pagrobiamas mylimas gangsterio šunelis Bonis. Nuo tada Marčiui tenka visą dėmesį sutelkti ne į kūrybines kančias, o į siekį išsaugoti gyvybę – ima pintis Marčio kuriami scenarijaus siužetai su tikrais jo gyvenimo įvykiais.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą