Mokesčių naujienos

Buhalterinės apskaitos paslaugos ir etatinio buhalterio samdymas – kas yra populiariau?

Nei viena įmonė be tvarkingos buhalterinės apskaitos negali tikėtis pasiekti puikių rezultatų. Buhalterija kiekvienoje įmonėje yra kertinis ir vienas iš svarbiausių elementų, kuris užtikrina sklandžią komercinės veiklos plėtrą. Neretai pastebima, kad pradedantieji verslininkai į savo naujosios įmonės buhalterinę apskaitą yra linkę žvelgti pro pirštus, tačiau neilgai trukus toks aplaidus požiūris galiausiai nulemia daug finansinių praradimų. Norint to išvengti, buhalterija privalo būti tinkamai tvarkoma nuo pirmosios įmonės atidarymo dienos. Žinoma, tokiais atvejais dažnai kyla klausimas, kokį sprendimą priimti – samdyti etatinį buhalterį ar naudotis buhalterinę apskaitą siūlančių bendrovių paslaugomis. Todėl pateiksime jums keletą naudingų įžvalgų, kurios turėtų padėti lengviau apsispręsti.

Nei vienas, nei kitas sprendimas nėra neteisingi, tačiau akivaizdu, kad vienas iš jų yra pasirenkamas kur kas dažniau – tai neabejotinai yra buhalterinės apskaitos paslaugos. Jei nedidelė įmonė samdo etatinį buhalterį, ji neišvengiamai patiria pakankamai dideles išlaidas, kurios neigiamai paveikia jos biudžetą. Mėnesinis nemenko dydžio atlyginimas, mokesčiai, darbo vietos sukūrimas, buhalterinių programų pirkimas ir kt. – visa tai sudaro dideles sąnaudas, kurios pradedančiajam verslui nepadeda lengviau plėstis. Nors tokiais atvejais dažniausiai buhalterinės apskaitos užduotys būna minimalios, išlaidos, kurios yra patiriamos dėl papildomo etato sukūrimo, būna neproporcingai didelės.

Minėtą klausimą labai efektyviai ir lengvai išsprendžia buhalterinę apskaitą siūlančios bendrovės. Juolab, kad šiomis dienomis sparčiai populiarėja elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugos, kurias teikia tokie specialistai kaip https://www.eureka.lt/. Tokiu atveju didžioji dalis įmonei svarbių buhalterinės apskaitos procesų būna skaitmenizuojami ir automatizuojami – vedami el. būdu. Tuomet įmonei nebereikia samdyti etatinio buhalterio ir sukti galvos dėl didžiulio „popierizmo“.

Buhalterinės apskaitos bendrovės specialistai savo klientams suteikia internetinę prieigą prie virtualios aplinkos, kurioje yra pateikiama visa įmonei aktuali buhalterinė informacija ir kurioje įmonės darbuotojai gali įvesti gautų bei išrašytų sąskaitų duomenis ir kt. Tuo tarpu visi buhalteriniai procesai yra įgyvendinami šios srities specialistų ir įmonei nebereikia susidurti su jokiais papildomais sunkumais. Visa tai yra atliekama už nedidelį fiksuotą mėnesinį mokestį, kuris yra suderinamas paslaugų teikiamo sutarties pasirašymo pradžioje.

Parašykite komentarą