Verslas

BTA draudimas jungiasi prie „Stiprūs kartu“: nemokamai draus turtą, skirtą Ukrainos karo pabėgėliams

BTA draudimas skelbia, jog visiems būstams Lietuvoje, kuriuose bus apgyvendinti pabėgėliai iš Ukrainos, bendrovė suteiks nemokamą gyventojų turto draudimo paslaugą. Šis draudimas galios susisiekus su įmone ir veiks nuo pabėgėlių įsikėlimo į patalpas.

„Rusijos karas prieš Ukrainą lėmė humanitarinę krizę, prie kurios sprendimo privalome prisidėti kiekvienas. Tikimės, kad mūsų pagalba padrąsins gyventojus ir įmones pasiūlyti savo būstą nuo agresoriaus nukentėjusios šalies gyventojams“, – sako BTA vadovas Tadeuš Podvorski.

Į pabėgėlių naudojamo būsto paketą įtrauktas draudimas ne tik pačiam nekilnojamam turtui, bet ir namuose esantiems daiktams bei civilinės atsakomybės draudimas, padengiantis trečiųjų asmenų turtui padarytą žalą.

„Šitas sprendimas suteiks daugiau užtikrintumo žmonėms, kurie pasirengę priimti karo pabėgėlius. Mūsų duomenimis, 25 proc. tokių gyventojų susiduria su nežinia ir neužtikrintumu dėl savo sprendimo, dalis jų turi nuogąstavimų dėl turto saugumo.

Tokios emocijos suprantamos. Tačiau tikiu, kad jos išsisklaidys vos tik bus priimti žmonės iš Ukrainos. BTA sprendimas jau dabar suteiks daugiau ryžto tiems, kas pasirengę geriems darbams, o gal net paskatins prie iniciatyvos prisijungti tuos, kurie iki šiol delsė tai padaryti“, ‒ sako „Stiprūs kartu“ komunikacijos koordinatorius Giedrius Galdikas.

„Stiprūs kartu“ sulaukė apie 6000 gyventojų pasiūlymų apgyvendinti pabėgėlius iš Ukrainos. Skaičiuojama, kad jau dabar žmonių ir verslo suteikiamuose būstuose galima apgyvendinti apie 23 tūkst. karo pabėgėlių.

BTA draudimo paslaugos šiems būstams bus aktyvuojamos supaprastintu būdu, paskambinus telefonu.

Primename, kad asmenys, galintys suteikti laikiną apgyvendinimą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams ar norintys pavežėti ukrainiečius nuo Ukrainos-Lenkijos pasienio iki Lietuvos, turi užpildyti formą svetainėje stipruskartu.lt

Apie BTA:            

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ (BTA) priklauso Vidurio ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderei Austrijos „Vienna Insurance Group AG“ (VIG) ir yra didžiausia VIG bendrovė Baltijos regione. Beveik 200 metų veikianti, per 50 įmonių 25-iose šalyse valdanti VIG pirmauja Baltijos šalyse, kur grupės įmonės 2020 m. užima ketvirtadalį ne gyvybės draudimo rinkos. 2020 m. BTA savo draudimo partneriu Lietuvoje pasirinko apie 420 tūkst. privačių bei verslo klientų, su kuriais pasirašyta apie 1 mln. draudimo sutarčių, atlyginta per 58 mln. eurų žalų.

Apie „Stiprūs kartu“

Nacionalinio savanorių koordinavimo centro iniciatyvą „Stiprūs kartu“ įgyvendina Lietuvos Šaulių sąjungos Pelėdų būrys kartu su kitomis visuomeninėmis organizacijomis ir partneriais. Iniciatyvos tikslas – sutelkti gyventojus ir verslus pasiūlyti savo valdomą būstą Ukrainos karo pabėgėliams apgyvendinti. Stiprios visuomenės paramos sulaukęs pagalbos projektas jau gavo apie 6000 pasiūlymų panaudoti būstą – šiuose namuose iš viso galės gyventi 23 tūkst. karo pabėgėlių.

Parašykite komentarą