Kelionės

BPC Travel teiks Vyriausybei kelionių organizavimo paslaugas

Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir verslo keliones organizuojanti agentūra „BPC Travel“ pasirašė sutartį dėl kelionių organizavimo paslaugų teikimo. Numatoma sutarties vertė – daugiau nei 2 mln. Lt. Pasirašydama sutartį „BPC Travel“ prisijungė prie kitų 2 agentūrų, jau teikiančių kelionių organizavimo paslaugas Vyriausybei.
„Bendradarbiavimas su Vyriausybe yra įvertinimas mums kaip agentūrai, savo klientams galinčiai užtikrinti geriausias sąlygas ir aptaravimą, – sako verslo kelionių agnetūros „BPC Travel“ vadovas Gvidas Aukštuolis. – Rinkoje esame labai seniai, tad esame tikri, kad klientui galime pasiūlyti optimaliausius kelionės variantus, laikantis sutartos politikos. Vyriausybei siūlysime naudotis ir pigių skrydžių oro linijų bendrovių paslaugomis, o patį kelionės užsakymo procesą bandysime kiek įmanoma suplanuoti, kas, jau įsitikinome, leidžia sutaupyti iki 30 proc. lėšų“.

Vyriausybės sutartyje su kelionių agentūromis pagrindine paslauga numatytas kelionių oro transportu organizavimas, taip pat kitos papildomos paslaugos: kelionių organizavimas autobusais, traukiniais ir vandens transportu, kelionių draudimo bei apgyvendinimo paslaugos. Kiekvieną kartą Vyriausybės užsakymo metu vyks atnaujintas paslaugos tiekėjų (kelionių agentūrų) varžymasis: bus siunčiama užklausa dėl konkrečios kelionės organizavimo, konkursą laimės agentūra, pateikusi pasiūlymą už mažiausią kainą. Per visą sutarties galiojimo laikotarpį (3 metus) preliminariai numatoma 450 skrydžių.

Viešųjų pirkimų konkursas dėl Vyriausybės kelionių organizavimo paslaugų įsigijimo buvo paskelbtas šių metų sausio mėn. Kovo mėn. buvo pasirašytos preliminarios sutartys su 3 konkurso laimėtojais: agentūromis „Aviaekspresas”, „Estravel” bei „Baltic Clipper”. Tačiau vėliau paiaškėjo, kad pastarosios agentūros pasiūlymas gali neatitikti nustatytų techninės specifikacijos reikalavimų. Dėl to „BPC Travel” teisme pavyko įrodyti „Baltic Clipper” pasiūlymo neatitikimus, šios agentūros pasiūlymas buvo atmestas ir „BPC Travel” tapo 3-iąją agentūra, su kuria Vyriausybė pasirašė sutartį dėl kelionių organizavimo paslaugų.

Vyriausybė nėra vienintelis „BPC Travel“ valstybinio sektoriaus klientas. Verslo kelionių agnetūra 2014 m. sutartis pasirašė su tokiomis institucijomis kaip Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Studijų kokybės vertinimo centras, Tarptautinis rinkimų tyrimų centras ir kt. Valstybiniam sektoriui organzuojamos kelionės sudaro 25 proc. visų „BPC Travel“ organizuojamų kelionių.

„BPC Travel“ – viena didžiausių verslo kelionių agentūrų Lietuvoje, savarankišką veiklą pradėjusi 2005 m. Bendrovė klientams siūlo visas su kelionėmis susijusias paslaugas, formuoja individualius kelionių variantus pagal kiekvieno kliento poreikius. „BPC Travel“ yra Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) narė.

Parašykite komentarą