Transportas

„airBaltic“ skraidins į Olborgą, Danijoje

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristato naują skrydžių kryptį – Ryga – Olborgas. Naujuoju maršrutu bus organizuojamas vienas skrydis per savaitę nuo balandžio 18 dienos. Svečiai iš Olborgo Rygoje galės pasirinkti daugiau kelionių krypčių ir patogiai pasiekti kitus Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus.

„Tai jau trečia „airBaltic“ skrydžių kryptis į Daniją. Naujasis skrydžių maršrutas papildys iki tol vykdytus skrydžius į Kopenhagą ir Bilundą, Danijoje“, – sako „airBaltic“ rinkodaros vadovas Kristofas Viatte.

Kelionės maršrutas Skrydžių dažnumas Skrydžiai numatomi nuo Kaina*,
„Basic“ bilietas Kaina*,
„Business Elite“ bilietas
Ryga – Olborgas 1 skrydis per savaitę Balandžio 18 d., 2015 m. 238 litų/69 eurai 1654 litai/479 eurai
* Mažiausia kaina į abi puses, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

„airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Olborgą skraidins šeštadienais, o sekmadieniais skraidins atgal į Rygą. Kelionė „Boeing 737-300“ lėktuvu truks 1 valandą 40 minučių, o lėktuvo bilietas į abi puses kainuos nuo 238 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą skrydžių šia kryptimi grafiką rasite interneto svetainėje www.airbaltic.com.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

Parašykite komentarą