Verslas

„Bolt“ vėl plečia savo paslaugas: iš „Bolt Market“ internetu užsakytus produktus pristatys per 15 minučių

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“ vėl plečia savo paslaugų spektrą ir artimiausiu metu Lietuvos rinkai pristatys naują paslaugą, kurią teiks „Bolt Market“ parduotuvės. Jos bus skirtos tik maisto produktų pristatymui – užsisakius programėle kurjeriai juos pristatys per ypač trumpą laiką.

Pasitelks su „Bolt Food“ sukauptą patirtį

Planuojama, kad jau artimiausiu metu „Bolt Market“ bus pristatyta pagrindinėse „Bolt“ rinkose Europoje ir Afrikoje. Planuojama, kad programėle užsisakius produktų, jie vartotoją pasieks vos per 15 minučių.

„Ypač per pandemiją vartotojams greitas ir patogus pristatymas į namus tapo labai svarbiu ir pavirto į įprotį. Naujai atsiradusius poreikius galėsime patenkinti, teikdami iki šiol dar nesiūlytas, itin greitas maisto produktų pristatymo į namus paslaugas. Džiugu, jog „Bolt“ rodo lyderystę, siūlydama ir kurdama naujoves maisto pristatymo srityje“, – komentuoja „Bolt“ restoranų ir maisto pristatymo paslaugų viceprezidentas Dmitrijus Libermanas.

Lietuvoje buriama komanda

„Bolt Food“ maisto pristatymo plėtros vadovas Baltijos šalyse Ruslanas Savičius atskleidžia, kad šiuo metu Vilniuje jau buriama vadovų ir vadybinio lygmens komanda naujai paslaugai vystyti.  Pradėjus veikti „Bolt Market“, atsiras daugiau galimybių užsidirbti ir savarankiškai veikiantiems kurjeriams. 

„Tikime, kad vartotojai netruks pamėgti greitą ir kokybišką apsipirkimą per „Bolt Market“. Siekiame jiems sukurti geriausią patirtį, o paslaugos plėtojimas ir įgyvendinimas nebūtų įmanomas be ambicingų profesionalų. Todėl šiuo metu į komandą kviečiame žmones, kurie tiki šia idėja bei nori prisidėti prie „Bolt Market“ starto ir plėtojimo Lietuvoje“, – dalijasi R. Savičius.

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas, automobilių dalijimasis ir mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai bei dviračiai, maisto į namus pristatymas. „Bolt“  paslaugomis  šiuo metu naudojasi daugiau nei 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB

Parašykite komentarą