Sportas

Benedikto Vanago komandą papildo naujas strateginis partneris

Lenktynininką Benediktą Vanagą automobilių sporto iššūkiuose stiprins į komandos gretas įsiliejęs pasaulinis ženklas. Strateginės partnerystės sutartis numato ir atnaujintą komandos pavadinimą – „General Financing – STIHL“.

Pasak naujo komandos partnerio atstovų Lietuvoje Mocevičiaus firmos „Ginalas“ vadovo Ginto Mocevičiaus, sutampant požiūriui į profesionalumą, palanku kurti tvarią partnerystę.

„Stebėjome Benedikto Vanago ir jo komandos pasirodymus jau ne vienerius metus. Tai labai aukšto lygio sporto bei marketingo specialistų komanda. Su Benediktu Vanagu siejame dideles ateities perspektyvas. Matome naudą mūsų atstovaujamam prekiniam ženklui perimant sporto vertybių sinergiją bei esame nusiteikę ilgalaikei partnerystei“, – teigė Gintas Mocevičius.

Benediktas Vanagas – vienas labiausiai patyrusių pilotų Baltijos šalyse. Paskutinius dvejus metus jis garsino Lietuvos vardą pasauliniame Dakaro ralio maratone. Praėjusiais metais nugalėjo žymiausiose žiedinėse 1000 km lenktynėse Baltijos šalyse. Nacionaliniam automobilių klubui vadovaujantis lenktynininkas taip pat aktyviai propaguoja saugų eismą Lietuvoje.

Oficialus lenktynininko puslapis www.benediktasvanagas.lt, taip pat naujienas, susijusias su lenktynininku, galima sekti jo socialinio „Facebook“ puslapio profilyje „Benediktas Vanagas“.

Parašykite komentarą