Įvairenybės

Bendrovė „Elektrum Lietuva“ komunikacijos partnere pasirinko „Idea prima“ agentūrą

Didžiausios Baltijos šalyse elektros gamintojos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė „Elektrum Lietuva“ pasirinko komunikacijos partnerius. Bendrovės skelbtą ryšių su visuomene agentūrų konkursą laimėjo išmaniosios komunikacijos agentūra „Idea prima“, su kuria sudaryta 2 metų trukmės bendradarbiavimo sutartis.

„Per antruosius pandemijos metus padvigubinę tiek klientų skaičių, tiek savo komandą, panašius plėtros tempus ketiname išlaikyti ir 2022 metais – aktyviai dirbsime elektros tiekimo rinkoje, plėsime saulės parkų ir elektrinių, krovos stotelių, kitų paslaugų pardavimus. Siekdami tapti universaliu energijos sprendimų teikėju namams bei verslui, didelį dėmesį skiriame ir kryptingai komunikacijai su klientais bei visuomene. Todėl džiaugiamės, kad po naujo konkurso vėl bendradarbiausime su patikimais komunikacijos partneriais – „Idea prima“, kuri buvo laimėjusi mūsų skelbtą konkursą ir 2019 metais“, – sako „Elektrum Lietuva“ Rinkodaros ir produktų vystymo vadovė Neringa Petrauskienė.

Pasak jos, „Idea prima“ geriausiai atitiko konkurso dalyviams nustatytus atrankos kriterijus – kompetencija energetikos sektoriaus ir elektros tiekimo gyventojams srityse, įžvalgos dėl komunikacijos sprendimų panaudojimo siekiant strateginių verslo tikslų, paslaugų kainos ir kokybės santykis.

„Antrą kartą kliento parodytas pasitikėjimas mūsų komanda rodo, kad žengiame teisinga kryptimi. Vertiname ilgalaikę partnerystę ir galimybę prisidėti prie didelių ambicijų Lietuvos rinkoje nestokojančios „Elektrum Lietuva“ tikslų. Neabejojame, kad veikdami išvien su kliento komanda, padėsime geriau atskleisti šios įmonės, teikiamų paslaugų, vykdomos tvarios ir atsakingos veiklos privalumus visuomenei, klientams, potencialiems darbuotojams“, – sako „Idea prima“ partneris ir konsultantas Marius Deksnys.

Agentūra įmonei „Elektrum Lietuva“ teiks strateginių ir taktinių konsultacijų, integruotos komunikacijos sprendimų, ryšių su žiniasklaida ir kitas komunikacijos paslaugas.

„Elektrum Lietuva“ yra didžiausios Baltijos šalyse elektros gamintojos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė. Beveik 100 darbuotojų turinti „Elektrum Lietuva“ tiekia elektrą daugiau nei 10 tūkst. įmonių ir 40 tūkst. namų ūkių, įmonė yra įrengusi virš 700 saulės elektrinių bei 1,5 megavatų (MW) galingumo 1 mln. eurų vertės saulės parką pajūryje. Įmonė vysto dar keturis naujus saulės parkus, kurių bendra galia viršys 20 MW.

„Idea prima“ yra daugiausia „PR Impact Awards 2021“ nominuotų ir apdovanotų projektų įgyvendinusi agentūra. 35 darbuotojus turinti „Idea prima“ integruotos komunikacijos paslaugas teikia prekybos ir pramogų centrų rinkos lyderei „Akropolis Group“, pirmaujančiai mažmeninės naftos prekybos įmonei „Circle K“, SBA grupei, vaistinių tinklui „Gintarinė vaistinė“, sodo ir miško priežiūros technikos gamintojai „Husqvarna“, Lietuvos investicinių ir pensinių fondų asociacijai, Šiaulių oro uostui, NT plėtros bendrovei „Realco“, vienai iš alaus ir gaiviųjų gėrimų gamybos lyderei „Kalnapilio-Tauro grupei“, keliasdešimčiai kitų verslo ir viešojo sektoriaus klientų.

Pranešimą paskelbė: Paulina Česonytė, UAB „Idea Prima“

Parašykite komentarą