Verslas

BENDROVĖ „CIRCLE K LIETUVA“ GALĖS ĮSIGYTI DEGALINĘ KRETINGOJE

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją UAB „Circle K Lietuva“ įgyjant Kretingoje esančios degalinės kontrolę.

Pranešimas apie ketinamą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. sausio 30 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Circle K Lietuva“ priklauso tarptautinei bendrovei „Circle K“ ir yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Šių metų sausio pabaigoje visoje šalyje ji valdė 83 „Circle K“ prekės ženklu pažymėtas degalines, dar viena degalinė veikė šios bendrovės išduotos franšizės pagrindu.

Įsigyjamoje degalinėje, esančioje Kretingoje, Klaipėdos g., šiuo metu vykdoma mažmeninė prekyba degalais, maisto ir ne maisto produktais, veikia plovykla.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai Konkurencijos įstatymo redakcijai, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė : Ieva Račickaitė, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

Parašykite komentarą