Verslas

Bendradarbiavimas suteikia privalumų kėbulo remonto ir dažymo darbus atliekančioms remonto dirbtuvėms

Įsibėgėjantis bendradarbiavimas rinkodaros srityje tarp įmonių „Festool Automotive Systems“ ir „3M Europe“ prasidėjo 2017 m. sausio mėnesį.

Žvelgiant per evoliucijos prizmę, žmonija nebūtų pasiekusi tokio progreso, jeigu atskirų individų stipriųjų pusių nebūtų parėmusi kolektyvine veikla. Bendradarbiavimas ir partnerystė neabejotinai žmonijai suteikė daug naudos. Remiantis šia patirtimi, du aukštos kokybės produktų gamintojai „Festool Automotive Systems“ ir „3M Automotive Aftermarket Division“ (AAD) pradėjo strateginį bendradarbiavimą, kuris bus naudingas šių įmonių klientams bei prekybos partneriams. Tai taip pat padės lanksčiai reaguoti į rinkos pokyčius. Bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta 2016 m. vasario mėnesį. Ši partnerystė 2016 m. liepos mėnesį buvo sėkmingai pristatyta JAV ir Kanados rinkose. Pristatymas tęsėsi – 2017 m. sausio mėnesį ji prasidėjo ir Europoje.

Visa kas buvo geriausia dviejuose aukštos kokybės pasauliuose

Tikslas yra klientų efektyvumo ir pelningumo augimas, kurį deklaruoja įmonė Festool ir nuolat jo siekia. Aukštos kokybės produktų gamintojas visame pasaulyje nustato kokybės etaloną, kai kalbama apie aukštos kokybės sprendimus bei įrankius, skirtus kasdieniam profesionalių meistrų darbui.

Įmonė 3M yra pasaulinis lyderis abrazyvinių medžiagų ir šlifavimo technologijų srityje. Klientai dabar turės galimybę įsigyti išbaigtą produktų krepšelį, pritaikytą jų individualiems poreikiams. Išbaigtas paketas, skirtas kėbulo remonto ir dažymo darbus atliekantiems klientams yra glaudaus šių dviejų įmonių bendradarbiavimo rezultatas.

Laikantis strateginio bendradarbiavimo automobilių aptarnavimo po pardavimo rinkos segmento rinkodaros srityje strategijos, nuo 2018 m. liepos mėnesio automobilių prekybos atstovai Pabaltijyje bus kuruojami 3M komandos, kuri didžiuojasi dideliais pardavimais. Festool Automotive Systems visą savo dėmesį skirs kuriant aukštos kokybės įrankius ir sistemas, skirtas kėbulų remonto ir dažymo dirbtuvėms. Kartu apjungus dviejų įmonių siūlomus produktus mes galėsime pasiūlyti platų modernių produktų asortimentą, skirtą automobilių remonto darbams, pradedant šlifavimo medžiagomis ir įrankiais, baigiant dažymo darbų užbaigimui skirtais produktais.

Visi produktai, pažymėti Festool logotipu irgi pasižymi tokia pat aukšta Festool kokybe

Per artimiausius keletą metų bendradarbiaujantys partneriai siekia sukurti inovacijas, kurios galės padidinti kėbulų remonto dirbtuvių darbo efektyvumą.

Įmonės dirbs labai glaudžiai ir sieks įvykdyti savo duotą pažadą padėti didinti darbo efektyvumą. Festool Automotive Systems planuoja skirti daugiau išteklių naujos kartos sistemų kūrimui, kuriose bus įtrauktos 3M eksploatacinės medžiagos. Tai padės skatinti sveikatos apsaugą ir saugų darbą. Bendradarbiavimas Festool Automotive Systems ir 3M AAD leis apjungti pagrindines šių dviejų padalinių žinias bei patirtį. Pagrindinis tikslas yra suteikti pagalbą ir individualiai konsultuoti klientus, kurie dėl aiškaus dviejų įmonių siūlomo produktų asortimento galės gauti viską iš vienų rankų. Klientams taip pat bus užtikrinta Festool Service all-inclusive remonto paslauga, kuri yra unikali rinkoje.

Bendradarbiavimo Pabaltijyje pradžia nuo 2017 metų

Aukštos kokybės prekės ženklas, kilęs iš Wendlingen vietovės, yra vienintelis gamintojas, kuriantis ir gaminantis idealiai optimizuotas įrankių sistemas bei mobilius dulkių siurblius. Nuo 2018 metų liepos mėnesio, automobilių prekybos atstovais Pabaltijyje rūpinsis 3M komanda, kuri didžiuojasi didele patirtimi šioje srityje.

Automobilių kėbulų remonto dirbtuvės nuo šiol galės naudotis plačiu prekybos partnerių tinklu, esančiu arčiausiai klientų. Bendradarbiavimas su 3M leidžia tai atlikti ir betarpiškai įtakoja Festool Automotive Systems įrangos pardavimus bei rinkodarą.

Ateityje įmonės Festool rankose išliks Festool Automotive Systems įrankių ir sprendimų kūrimo bei gamybos sritys. Šio bendradarbiavimo su 3M privalumai yra akivaizdūs: automobilių kėbulų remonto dirbtuvės gaus aukštos kokybės elektrinius ir pneumatinius įrankius, taip pat dulkių nusiurbimo technologijas, skirtas naudoti kartu. Festool klientų aptarnavimas ir Festool gaminiai kartu su 3M priedais – visa tai bus tiekiama naudojant 3M distribucijos kanalą.
———–
Apie Festool:

Festool kuria aukštos kokybės elektrinius ir pneumatinius įrankius, skirtus profesionalams ir reikliems vartotojams. Festool yra sisteminių sprendimų tiekėjas, veikiantis automobilių remonto sektoriuje. Kaip aukštos kokybės įrankių gamintojos, įmonės tikslas yra suteikti paramą dažymo dirbtuvėms ir automobilių gamintojams siekiant idealių atlikto darbo rezultatų. Festool tiekia specialiomis savybėmis pasižyminčius elektrinius ir pneumatinius įrankius, mobilias bei stacionarias dulkių nusiurbimo sistemas bei darbo vietos įrangą. www.festool.com

Apie 3M:

3M siekiant pagerinti kasdienį gyvenimą įvairiausiais būdais mokslą pritaiko savo veikloje. Įmonės apyvartą sudaro 30 milijardų dolerių. Įmonėje dirba 90.000 darbuotojų, kurie bendrauja su klientais visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie 3M kūrybinius sprendimus, skirtus įvairių problemų sprendimui visame pasaulyje, rasite internetiniame puslapyje adresu: www.3M.com arbaTwitter@3M ir @3MNewsroom.

Daugiau informacijos:

Raminta Povilaikienė | Industrial Business Marketer and Digital Leader 3M Baltic
M +370 612 86101
E rpovilaikiene@mmm.com

Parašykite komentarą