Buitis, Namai

Baro kėdės – namų puošmena

Baro kėdės – namų puošmena

Baro kėdė yra originalus baldas, kuris dar neseniai buvo retai naudojamas virtuvės dekoravimui privačiame name ar bute. Dažnai šalia namų esančiose kavinėse ar mažuose restoranuose buvo galima pamatyti aukštų kėdžių su mažais atlošais. Jie atrodo įspūdingai bet kuriame kambaryje ir puikiai tinka mažiems butams, nes yra labai kompaktiški ir užima mažai vietos. Šiandien jie perkami vis dažniau: baro kėdės padeda zonuoti teritoriją ir daro kambarį įspūdingesnį.

Baro kėdžių pagrindinės savybės:

Baro kėdė yra puikaus dizaino, jei norite įsirengti virtuvės zoną studijos tipo apartamentuose, kur vienoje patalpoje planuojama virtuvė kartu su svetaine. Baro kėdė skiriasi nuo standartinės ir pusbario kėdės savo aukščiu: turėtų būti prisėdimas bent 70-75 cm.

Tokios aukštos konstrukcijos kėdės pritaikytos poilsiui ir valgymui, virtuvėje bus patogios tik su tinkamo aukščio baro stalu, kuris turėtų būti bent apie 100-115 cm.

Tai yra standartiniai dydžiai, tačiau jei baro stalas, kaip ir visi baldai, bus gaminami pagal užsakymą, tuomet  greičiausiai, kėdes teks pasirinkti atskirai. Jums reikia išmatuoti skirtumą tarp stalo ir kėdės: jis turėtų būti bent 25-35 cm.

Baro kėdės tipai ir ypatybės:

Jei atsižvelgsime į baro kėdžių dizaino ypatybes, jas galima lengvai suskirstyti į 3 grupes:

• klasikinė baro kėdėbe porankių ir su apatine nugaros dalimi. Idealiai tinka tiek butuose, tiek ir privačiuose namuose. Tai yra vienas patogiausių variantų kasdieniniam naudojimuikuris neužima daug vietos. Puikiai tinka jei kambarys nėra toks didelis, kaip norėtume;

• baro kėdė, tai yra kėdė be atlošo, kuri dažnai matoma kavinėje ar restorane. Tačiau namams toks variantas tinka, jei papildomai yra standartinio tipo stalas su kėdėmis. Tokia kėdė tinka greitiems pusryčiams ar trumpam pasisėdėjimui.

• baro kėdė su atlošu, tai tikrai patogus ir geras sprendimas jūsų namams. Galėsite ne vieną valandą patogiai sėdėti, be jokio diskomforto. Tokio tipo kėdes būtina rinktis, kai baro stalas planuojamas, kaip pagrindinis valgomojo stalas namuose.

Kalbant apie medžiagas, iš kurių pagamintos baro kėdės vienas populiaresnių variantų tai metalo karkaso su odine ar audinio sėdima minkšta dalimi, tokios kėdės tarnaus ilgai, bus lengva prižiūrėti. Jos ne tik atlaiko didelius krūvius, bet ir stilingai atrodobet kuriame interjere.

Medžio karkasas bus mažiau patvarus, tačiau universalus ir tinkamas bet kokiam stiliui.

Baro kėdžių parinkimo taisyklės:

Jei nuspręsite virtuvės zoną įrengti madingu baro stiliumi, tuomet patariame kėdžių pasirinkimui skirti laiko. Jei baro stalas planuojamas 180cm ilgio ir 110 cm aukščio, jums pilnai pakaks 6 baro kėdžių, jei stalo ilgis mažesnis gali pakakti ir 2-4 kėdžių.

Prisiminkite:

• Yra daug virtuvės baldų gamintojų, tačiau ne visi jie turi gerą reputaciją. Prieš pirkdami konkretų modelį, pabandykite susisiekti su pardavėju ir gauti pilną informciją.

• Šeimoje esant vaikams, patogiausia bus baro kėdė su kuria galimareguliuoti.

• Keturių kojų modeliai yra stabiliausi ir saugiausi.

Jei praleidžiate daug laiko virtuvėje, tada patogiausia bus sėdėti ant baro kėdžių su aukšta nugara. Kalbant apie dizainą,galite pasikliauti savo skoniu, tačiau atsižvelkite į viso kambario stilių ir spalvų gamą.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą