Verslas

Bankrutavusio kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ klientams BTA išmokėjo daugiau kaip 210 tūkst. litų

Ne gyvybės draudimo bendrovė BTA šiemet bankrutavusio kelionių organizatoriaus „Go planet“ klientams išmokėjo daugiau kaip penktadalį milijono litų. Bendrovė reagavo labai operatyviai ir išmokas padengė daugiau nei trims šimtams gavėjų. Likusiems kompensacijos taip pat yra paruoštos, šiuo metu laukiama, kol likęs keletas dešimčių nukentėjusiųjų patikslins reikiamus duomenis.
„Stengiamės kiek įmanoma operatyviau reaguoti į nutikusią nelaimę ir nukentėjusiesiems kuo greičiau kompensuoti bent jau dalį turtinės žalos. Specialiai suburta darbuotojų komanda telefonu tikslino nukentėjusiųjų duomenis bei užtikrino, kad kompensuojama suma nedelsiant pasiektų išmokos gavėjus. Džiaugiamės, kad nors taip galime sumažinti bankrutavusios bendrovės klientų patirtus nemalonumus. Tikimės, kad ateityje tokių atvejų bus kuo mažiau ir žmonės keliaudami tokių nesklandumų nepatirs“, – teigia ne gyvybės draudimo bendrovės „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje Žalų reguliavimo departamento direktorė Karolina Karpova.

Po „Go Planet Travel“ žlugimo vasarą kelionių bendrovės klientams įstrigus svečioje šalyje, BTA skubiai išmokėjo lėšas (123.927 Lt) žmonių nakvynės bei bilietų kaštams padengti.

Ne gyvybės draudimo bendrovė pernai klientams Lietuvoje atlygino 89,83 mln. litų, o šiuo metu kas valandą išmoka daugiau kaip 34 tūkstančius litų draudimo išmokų, kas 3 minutes užregistruoja po naują įvykį, per mėnesį pradeda 3100 naujų bylų. BTA filialas Lietuvoje klientų laukia naujai pastatytame A klasės energetinio efektyvumo biurų pastate „Grand Office“, kuris yra šalia Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio, Viršuliškių skg. 34.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą