Verslas

Baltijos šalyse susidomėjimas „Samsung Galaxy S10“ – didžiulis

„Samsung“ pranešė, kad naujausio kompanijos flagmano „Galaxy S10“ pardavimai Baltijos šalyse viršijo lūkesčius ir gerokai pralenkė praėjusiais metais pristatyto „Galaxy S9“ pardavimus. Lyginant su „Galaxy S9“, naujausio flagmano pardavimai Lietuvoje ir Latvijoje išaugo beveik 40 proc, o Estijoje 50 procentų.

Jau išankstiniai naujausio flagmano užsakymai parodė, kad „Galaxy S10“ serija buvo itin laukiama vartotojų. Dar iki prasidedant pardavimams per kelias savaites šių išmaniųjų telefonų Baltijos šalyse buvo rezervuota 50 proc. daugiau nei planuota. Vasario gale rinkoje pasirodžiusi serija su pirmuoju dinaminiu „AMOLED“ ekranu, ultragarsiniu pirštų atspaudų skaitytuvu, naujos kartos kamera ir kitais pažangiais patobulinimais patraukė vartotojų dėmesį bei lėmė sėkmingus pardavimų rezultatus.

„Jau matydami išankstinių užsakymų rezultatus, džiaugėmės klientų susidomėjimu. Dabar, kai „S10“ serijos išmaniuosius telefonus parduotuvėse galima įsigyti jau du mėnesius, galime drąsiai teigti, kad ši serija per dešimt metų užsitarnavo vartotojų pasitikėjimą ir yra ypač vertinama mūsų klientų“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Lietuvos vartotojai, kaip ir Latvijos bei Estijos, dažniausiai rinkosi pažangiausią serijos modelį „Galaxy S10+“ – jo pardavimai sudaro 50 proc. visų parduotų šios serijos įrenginių. Be to, Baltijos šalių gyventojai vis dar išlieka ištikimi klasikai ir daugiausiai renkasi juodos spalvos telefonus. Baltą spalvą pasirinko apie trečdalis, o žalią kol kas tik penktadalis pirkėjų.

Populiarumo sulaukė ir kartu su flagmanu „Galaxy S10“ pristatytas naujas išmanusis laikrodis „Galaxy Watch Active“ bei belaidės ausinės „Galaxy Buds“. Pastarąsias įsigijo kas šeštas „Galaxy S10“ pirkėjas. Tuo tarpu naujojo išmaniojo laikrodžio pardavimai pernai pristatyto „Gear S3“ pardavimus lenkia net penkis kartus.

Parašykite komentarą