Nekilnojamas Turtas

Baigėsi NŽT direktoriaus Laimono Čiako kadencija

Gruodžio 13 d. baigėsi Laimono Čiako 4-ių metų vadovavimo Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) kadencija.

Pradėdamas vadovauti NŽT, L. Čiakas kaip vienus iš pagrindinių savo siekių kėlė institucijos darbo stabilizavimą, tinkamą ir nustatytais terminais paslaugų teikimo užtikrinimą ir pasitikėjimo NŽT atstatymą visuomenės akyse.

„Įvairių sociologinių tyrimų duomenys rodo, kad nemaža dalimi šiuos tikslus pavyko pasiekti, nes visus savo darbo metus stengiausi besąlygiškai vadovautis dviem pagrindiniais principais – pagarbos žmogui ir pagarbos įstatymo viršenybei. Džiaugiuosi, kad tvirtas šių nuostatų laikymasis padėjo Tarnybai atsikratyti ilgus metus klijuotos vienos korumpuočiausios institucijos etiketės, padėjo darbuotojams kompetentingai atlikti savo kasdienes pareigas užtikrinant, kad didžiausias valstybės turtas – žemė – būtų naudojamas tinkamai ir skaidriai.“ – sako pareigas baigiantis eiti L. Čiakas.

Čiakas už bendrą darbą nuoširdžiai dėkoja visam NŽT kolektyvui, Žemės ūkio ministerijos komandai, politikams, savivaldybių vadovams, verslo organizacijų atstovams, socialiniams partneriams bei visiems piliečiams.

Pranešimą paskelbė: Aušrinė Lisauskienė, Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos

Parašykite komentarą