Sportas

B. Vanagas paneigė kalbas apie posūkį į politiką

Pasirodžius pranešimams apie galimą Benedikto Vanago sukimą į politiką, greičiausias Dakaro lietuvis Facebook paskyroje informavo, jog artėjančiuose Seimo rinkimuose dalyvauti neplanuoja. Vienas įtakingiausių Lietuvos sportininkų savo ateities nesieja ir su jokia politine partija.
 
„Pastaraisiais metais, artėjant rinkimams, pasigirsta kalbos apie mano ėjimą į politiką. Noriu išsklaidyti bet kokias abejones – neplanuoju dalyvauti Seimo rinkimuose. Bandymų diskutuoti šia tema, natūralu, padaugėja. Gyvenime nesu gavęs pasiūlymų tik iš kelių nedidelių politinių partijų. Natūralu, jog partijos nori prisitraukti žymių veidų. Tačiau aš manau, jog svarbiau turėti aiškų stuburą ir kryptingai siekti rezultato,“- žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją komentuoja „General Financing team Pitlane“ komandos pilotas.
 
Kalbos dėl galimo kandidatavimo į Seimą sportininkui kelia šypseną. Jo nuomone, yra daug svarbesnių ir įdomesnių temų, nei jo sukimas į politiką.
 
„Dažnai girdžiu, kad politikai kalti dėl dabartinės situacijos šalyje. Mano manymu, kiekvienas mūsų dalyvauja kuriant valstybę. Reikalai turėtų pasitaisyti, kai pradėsime gyventi principu „duodame daugiau nei gauname“. O kalbant apie politikus, mūsų pareiga reikalauti iš jų išmintingų sprendimų ir atsakomybės,“- mintimis dalijasi keturis Dakarus iš tiek pat bandymų įveikęs Lietuvos lenktynininkas.

Parašykite komentarą