Transportas

Autoservisas Vilniuje – Sąžiningas automobilių remontas.

Jei vairuojate automobilį, ko gero, ne kartą teko kreiptis į autoservisą automobilio remontui. Ir tikriausiai susidūrėte su tuo, kad dažnas autoservisas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kokiame kitame mieste į kurį kreipėtės nepateisino Jūsų lūkesčių:

Išrašyta neargumentuota sąskaita;
Prasta darbų kokybė;
Ieškat gedimų tai buvo daroma per aplinkui, todėl išaugo laiko bei piniginės sąnaudos;
Bloga aptarnavimo kultūra;
Prasta komunikacija remonto metu.
Taigi, dažnai likdavote nepatenkinti autoserviso aptarnavimo kultūra, nebuvote tikri, jog už automobilio remontą sumokėjote ne per daug, ar detalės kurios buvo naudojamos automobilio remontui atlikti buvo kokybiškos.

Dažnai kyla klausimas, kaip žinoti, kuris autoservisas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje yra geriausiais, galintis atlikti būtent tokį remontą, kokio jūsų automobiliui reikia?

Akcentuojame:

Automobilių remontas autoservisų tinkle Proservisai vykdomas ne tik itin skaidriai bei profesionaliai, bet ir pasinaudodami visais mūsų kurtais IT sprendimais pasiekėme, kad aptarnavimo kultūra, laiko organizavimas bei informatyvumas automobilių remonto metu mūsų autoservisuose tapo ne tuščiais žodžiais, o realybe.

Taigi, Siūlome į pagalbą pasitelkti sąžiningų autoservisų tinklą Proservisai. Kiekvienas mūsų autoservisas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje yra toks, kuriame palikę remontuoti savo automobilį galite būti visiškai ramūs.

Esame profesionali ir inovatyvi komanda, kuri geba pašalinti pačius įvairiausius automobilio gedimus. Be to, esame komanda, kuri supranta, kokia svarbi yra profesionali vadyba, aptarnavimo kultūra.

Detalesnė informacija suteikiama
https://proservisai.lt/
info@proservisai.lt
+370 683 24223 – Bendra pagalba
+370 618 49606 – Direktorius
+370 609 90417 – Komercijos vadovas

Parašykite komentarą