Studijos

Aukštųjų mokyklų studentai kviečiami dalyvauti penkių savaičių trukmės akademinėje programoje „Study of the U.S. Institutes“

JAV ambasada Lietuvoje aukštųjų mokyklų studentus ragina nepraleisti galimybės dalyvauti pilnai apmokamoje, intensyvioje penkių savaičių trukmės akademinėje programoje „Study of the U.S. Institutes“ (SUSI), kurios dalyviai turi progą ne tik gilinti akademines žinias ir tobulinti lyderystės įgūdžius, bet ir geriau pažinti JAV kultūrą. Kandidatų paraiškos priimamos iki š.m. sausio 19 d.

Per daugiau nei mėnesį SUSI programos dalyviai ne tik aktyviai įsitraukia į akademinę veiklą Jungtinių Valstijų universitetuose, bet ir turi progą dalyvauti šviečiamosiose išvykose ir savanoriauti vietos bendruomenėse. Keturias iš penkių savaičių studentai praleis vienoje iš programos sąraše esančių JAV aukštųjų mokyklų, o penktąją savaitę kartu su kitais programos dalyviais išvyks į akademinį turą dar viename Jungtinių Valstijų regione. Visą buvimo JAV laiką studentai turės galimybę aktyviai dalyvauti šviečiamosiose ir kultūrinėse veiklose už auditorijos ribų.

Pretenduoti į SUSI stipendiją kviečiami  Lietuvos aukštųjų mokyklų visų specialybių pirmo-trečio kurso studentai, gebantys parodyti motyvaciją ir lyderystės įgūdžius, įsitraukimą į bendruomenių darbą ir užklasines, su akademine sritimi nesusijusias veiklas.

Informacija ir paraiškos: https://lt.usembassy.gov/education-culture/educational-exchange/susi-student-leaders/

Daugiau informacijos apie JAV ambasados vykdomas mainų programas prašome kreiptis į švietimo programų specialistę Rasą Baukuvienę: BaukuvieneR@state.gov.

Pranešimą paskelbė: Ieva Labanauskiene, JAV ambasada

Parašykite komentarą