Kelionės

Atostogas dėl lenkų bendrovės bankroto praradusiems lietuviams ranką tiesia Novaturas

Daugiau nei pusė tūkstančio lietuvių liko be planuotų atostogų po to, kai viename grupinio apsipirkimo portale susiviliojo įsigyti Lenkijos kelionių bendrovės „Filiz Tours“ siūlomą kelionę į Turkiją. Šią savaitę paaiškėjus, kad „Filiz Tours“ paskelbė bankrotą ir jos keliones nusipirkę lietuviai neišvyks į Turkiją, pagalbą jiems gelbstint atostogas pasiūlė didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“.

Visiems, įsigijusiems „Filiz Tours“ keliones ir tai įrodžiusiems, „Novaturas“ pasiūlys pigesnes atostogas su individualiai pritaikytomis nuolaidomis.

„Savaime suprantama, mus šokiravo žinia, kad net pusė tūkstančio lietuvių buvo praktiškai apgauti, todėl iškart pradėjome svarstyti galimybę pasiūlyti jiems išsaugoti planuotas atostogas. Todėl esame pasirengę kiekvienam nukentėjusiajam suteikti išskirtines galimybes išvykti į vieną iš „Novaturo“ kurortų“, – teigia „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Anot jo, nors rudens ir žiemos atostogoms vietų lėktuvuose sparčiai mažėja, suderinus datas „Novaturas“ turi galimybę išgelbėti visų 500 lietuvių atostogas.

Visi, nukentėję nuo Lenkijos bendrovės bankroto, turėtų kreiptis tiesiai į kelionių organizatorių „Novaturą“.

Vos prieš kelias savaites viename iš lietuviškų grupinio apsipirkimo portalų „Filiz Tours“ pardavė daugiau nei pusę tūkstančio kelionių į Turkiją, o šią savaitę paskelbė apie savo bankrotą. „Filiz Tours“ buvo jau devinta Lenkijos turizmo rinkos bendrovė, bankrutavusi šią vasarą.

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“, turizmo rinkoje veikiantis jau 12 metų, šiam vasaros kelionių sezonui iš Lietuvos siūlo 16 poilsio ir 73 pažintinių kelionių krypčių. Planuojama, kad šiemet vasaros kelionių sezono metu su „Novaturu“ ilsėsis daugiau nei 100 tūkst. poilsiautojų iš Baltijos šalių.

Parašykite komentarą