Transportas

Atnaujinamos „Lukoil“ automatinės automobilių plovyklos

Vieną didžiausių mažmeninės prekybos naftos produktais tinklą valdanti bendrovė „Lukoil Baltija“ investuoja į automatines automobilių plovyklas. Šią savaitę pastatyta nauja plovimo įranga dar dviejose „Lukoil“ degalinėse Kaune – Raudondvario g. 82 bei Lukšio g. 66. Šiose plovyklose sumontuota vienos pirmaujančių Europoje automatinių plovyklų įrangos gamintojų „Istobal“ naujausios kartos plovimo įrenginiai. Iki šių metų pabaigos bendrovė planuoja Lietuvoje atidaryti 5 naujas automobilių plovyklas.

„Vis daugiau Lietuvos vairuotojų linkę naudotis profesionaliai teikiamomis automobilių plovimo paslaugomis plovyklose vietoj savarankiško, aplinką teršiančio plovimo kieme ar garaže. Kita vertus, modernėja ir šiuolaikinės plovyklos paslaugos, procedūros atliekamos greitai ir tausojant automobilio kėbulo paviršių. Atsižvelgdami į šias tendencijas, nusprendėme didinti plovyklų kiekį savo degalinėse“, – sako „Lukoil Baltija“ mažmeninės prekybos direktorius Romas Turlinskas.

Pasak „Lukoil Baltija“ atstovo, jau kelintus metus pastebima, kad vis daugiau vairuotojų automobilių plovyklose renkasi ne tik pagrindines plovimo ir džiovinimo, tačiau ir papildomas – vaškavimo ar poliravimo – paslaugas. Todėl pastarosiomis paslaugomis praplėstos ir plovimo programos naujose „Lukoil“ degalinėse įrengtose automatinėse plovyklose. Modernizuotose plovyklose teikiamos automobilio vaškavimo įtrinant šepečiais arba automatinio automobilio kėbulo poliravimo paslaugos.

Šiuo metu bendrovei „Lukoil Baltija“ priklauso didžiausias mažmeninės prekybos naftos produktais tinklas Lietuvoje – iš viso 114 degalinių. Iš jų 40-yje degalinių veikia automatinės automobilių plovyklos.

Parašykite komentarą