Transportas

„Wizz Air“ pilotas šeštą kartą tapo pasaulio akrobatinio sklandymo čempionu

„Wizz Air“ pilotas Ferenc Tóth dar kartą apgynė savo titulą 22-ajame FAI pasaulio akrobatinio sklandymo „Glider“ čempionate Devoje, Rumunijoje. Jis laimėjo penkias iš šešių kovų ir iškovojo penktąjį čempiono titulą iš eilės bei šeštąjį bendroje sumoje.
Laimėjimas dar kartą patvirtino, jog 50-metis pilotas užima itin svarbią vietą tarp kitų ryškiausių šio sporto figūrų. Be pasaulinio lygio titulų, pilotas taip pat yra laimėjęs tris Europos čempionatus ir aukso medalį Pasaulio žaidynėse – tarptautinėse daugiašakėse sporto varžybose.
„Visa mūsų komanda sveikina Ferenc Tóth už šį istorinį rezultatą ir didžiuojasi galėdama dirbti su pilotais, kurie yra tarp rinkos geriausiųjų“, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.
Šiame pasaulio čempionate Wizz Air“ bendrovei iš viso atstovavo trys pilotai. Lenkas Stanisław Makula, skrendantis iš „Wizz Air“ bazės Gdansko mieste, kategorijoje „Unlimited“ užėmė 7-ąją vietą. Jo tautietis Sławomir Cichoń tapo 12-as „Advanced” kategorijoje. Stanisław Makula taip pat buvo Lenkijos grupės, kuri komandinėse varžybose iškovojo sidabro medalį, narys.
„Didžiuojamės kvalifikuotais pilotais, kurie yra atsidavę savo profesijai ir skraidymą dažnai pasirenka kaip laisvalaikio praleidimo būdą. Mūsų pilotų akademija „Wizz Air Pilot Academy“ šiuo metu taip pat priima asmenų, kurie svajoja skraidyti su vienu jauniausiu ir moderniausiu orlaivių parku Europoje, paraiškas. Tikimės, kad vieną dieną dalis pilotų akademijos narių pakartos fantastišką Ferenc Tóth laimėjimą“, – sako A. Rado.
Mažai skraidymo patirties turintys arba visai jos neturintys žmonės kviečiami teikti paraiškas mokytis akademijoje „Wizz Air Pilot Academy“, kurioje gali įgyti piloto licenciją ar kvalifikaciją tapti „Wizz Air“ pilotu.

Parašykite komentarą