Įvairenybės

Atlaisvinkite vietos lentynose! Iki pat sekmadienio – Didysis „Lidl“ rūbų išpardavimas

Sakoma, kad pavasaris prabudina ne tik gamtą, bet ir norą atsinaujinti. Todėl šią savaitę, nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio, „Lidl“ parduotuvėse taikomos ypatingos nuolaidos drabužiams ir avalynei.

Viršutiniai ir apatiniai rūbai, lauko ir darbo drabužiai, rūbai sportui ir vaikams, taip pat pižamos, chalatai ir avalynė – visas šių kategorijų prekes bus galima įsigyti net 40 proc. pigiau. Specialūs pasiūlymai drabužiams ir avalynei prasideda vos nuo 1 Eur.

Išpardavimo sąraše – per 1300 kokybiškų, gerai žinomų – „Caterpillar“, „Hummel“, „Under Armour“, „Umbro“ ir kt. – bei „Lidl“ privačių prekių ženklų tekstilės prekių.

Pluoštas pačių įvairiausių kojinių berniukams ir mergaitėms – tik už 1 Eur, laisvalaikio marškinėliai – po 3 Eur. Sportišką stilių suformuoti padės sportinės kelnės, džemperiai ir kita apranga, kurios kainos prasideda vos nuo 5 Eur.

Moteriškų rūbų lentynose – prekės taip pat vos nuo 1 Eur, o populiarieji džinsai – nuo 5 iki 14,99 Eur. „Lidl“ rūbų išpardavimo žvaigždė – „Chelsea“ stiliaus moteriški batai, kainuojantys tik 21,90 Eur. Prie jų derės moteriškas laisvalaikio kostiumas už 24,90 Eur.

Darbui skirtą aprangą įsigysite vos nuo 2,99 Eur – tiek kainuoja komplektas tvirtų darbo pirštinių, o už 4,99 Eur įsigysite darbines pirštines su pamušalu. Tiek vyriškas darbinis puskombinezonis, tiek darbinės kelnės su juosmeniu ir pamušalu – už 16,99 Eur. Tuo metu tvirti vyriški apsauginiai odiniai batai bus jūsų už 29,90 Eur.

Bene įspūdingiausia, tikrų drabužių modeliuotojų ir siuvėjų laukiamiausia prekė – siuvimo mašina–overlokas „Singer“, kainuojanti 175 Eur.

Nenuspėjamam pavasariui – patvirtintos taisyklės

Netikėtais temperatūrų rekordais nustebinęs balandis tik patvirtina taisyklę, kad pavasaris – nenuspėjamas. Nors dienos gali džiuginti malonia šiluma, pavasariški rytai gali neblogai įžnybti šaltuku. Todėl „Lidl“ ekspertai pataria prisiminti sluoksnių taisyklę: vilkėti bent dvejus viršutinius rūbus. Jei pasidarys per šilta, viršutinį sluoksnį galima nusivilkti.

Beje, ši taisyklė galioja ir sodininkams bei kitiems, nemažą laiko dalį dirbantiems lauke. Darbo rūbai gali atrodyti stori ir sunkūs, tačiau dėl šiuolaikinių technologijų jų svoris – mažesnis, tad ir dirbti su keliais rūbų sluoksniais – patogu. Tuo pasižymi ir prekybos tinkle „Lidl“ parduodami darbo rūbai.

Be abejo, pavasaris tarsi šaukte šaukia pasipuošti ryškiaspalviais rūbais. Vis dėlto, net ir šviečiant saulei, oro temperatūra gali pasirodyti ne itin maloni. Esant saulėtai dienai ir norint labiau mėgautis šiluma, patartina rinktis tamsesnių spalvų rūbus – sugėrę daugiau saulės spindulių, jie sušildys jūsų kūną.

Tvariau pagaminta tekstilė priglunda maloniau

Ne paslaptis, kad medvilnė – daugiausiai tekstilės pramonėje naudojamas natūralus pluoštas. Iš jo gaminamos tiek pačios mažiausios kojinės, tiek ir patys didžiausi megztiniai bei kiti rūbai. Populiarėjant greitai madai, auga ir tekstilės gaminių paklausa, kelianti pavojų darbuotojų išnaudojimui ir ekosistemoms. Todėl jau nuo 2022 m. tekstilės prekėms „Lidl“ naudoja tik sertifikatus turinčią medvilnę, pavyzdžiui, „Cotton made in Africa“, „Fairtrade“ arba „Better Cotton Initiative“.

Nuo 2022 m. bent 15 proc. medvilninių „Lidl“ tekstilės gaminių gaminami naudojant būtent ekologišką medvilnę, o iki 2025 m. pabaigos siekiama prekių su ekologiška medvilne kiekį padidinti iki 20 proc. Ekologišką medvilnę gaminių sudėtyje žymi pasaulyje pripažinti standartai – „Global Organic Textile Standard“ bei „Organic Content Standard“.

Kai kuriems „Lidl“ tekstilės gaminiams, batams ir kitiems ne maisto produktams yra naudojamos gyvūninės kilmės sudėtinės dalys. Šioje srityje prekybos tinklas laikosi vidinių nuostatų privačių prekių ženklų gaminiams, pavyzdžiui, „Fur Free Retailer“ iniciatyvai priklausantis „Lidl“ nenaudoja jokio kailio ar nenaudoja pūkų, pešamų nuo gyvų paukščių ar sudėtinių dalių, gautų iš egzotinių, saugomų gyvūnų (pavyzdžiui, roplių). Produkcijai taip pat naudojama tik tokia ėriukų oda, kuri yra maisto pramonės subproduktas.

Savo gaminiams „Lidl“ taip pat nenaudoja merino vilnos, kuriai taikoma avių kirpimo praktika, angliškai vadinama „mulesing“ (odos pašalinimas ties uodega) bei jokios angoros vilnos, išgaunamos iš triušių.

„Lidl“ savo tekstilės gaminius perka iš įvairių pasaulio šalių, kuriose tekstilės pramonės darbuotojams sukurtos skirtingos darbo sąlygos.

Siekdama padėti užtikrinti pragyvenimo lygį atitinkantį darbo užmokestį, „Lidl“ žengė dar vieną atsakingą žingsnį ir nuo 2019 m. tapo ACT (angl. Action, Collaboration, Transformation) nare. Prisijungdama prie šios tarptautinės iniciatyvos, „Lidl“ stiprina žmogaus teisių apsaugą savo tiekimo grandinėje. ACT tikslas – užtikrinti pragyvenimo lygį atitinkantį darbo užmokestį drabužių, batų ir tekstilės pramonėje.

Iki pat sekmadienio, balandžio 14 d., visose „Lidl“ parduotuvėse vyksta Didysis tekstilės išpardavimas. Viršutinius, apatinius, lauko suaugusiųjų ir vaikų drabužius bei avalynę net 40 proc. pigiau įsigysite „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Pranešimą paskelbė: Tomas Šiuškus, UAB „Bosanova”

Atlaisvinkite vietos lentynose! Iki pat sekmadienio – Didysis „Lidl“ rūbų išpardavimas


Atlaisvinkite vietos lentynose! Iki pat sekmadienio – Didysis „Lidl“ rūbų išpardavimas

Parašykite komentarą