Verslas

Artėjant šventėms plečiama 60 populiariausių LP EXPRESS paštomatų

Lietuvos pašto statistika rodo, kad šventiniu laikotarpiu siuntų kiekiai išauga 2-3 kartus, o pats populiariausias būdas siųsti Lietuvoje yra paštomatai. Atsižvelgiant į tai, artėjant šventėms Lietuvos paštas intensyviai plečia LP EXPRESS paštomatus – daugiau nei 30 populiariausių paštomatų jau yra išplėsti, per artimiausias savaites bus išplėsta dar tiek pat.

„Lapkritis ir gruodis yra pats intensyviausias laikotarpis metuose, kai visi skuba siųsti dovanas. Šiais metais, lyginant su praėjusiais, siuntų srautai ir taip yra didesni, atėjus šventėms, tikėtina, kad fiksuosime naujus siuntų rekordus. Ypač jie tikėtini paštomatų srautuose – karantino metu išaugo el. prekyba šalies viduje, tai atsispindi ir paštomatų siuntų statistikoje – jais siuntų keliauja daugiausiai. Šventiniu laikotarpiu siekiame klientams užtikrinti dar daugiau patogumo naudojantis paštomatais. Populiariausių paštomatų plėtra suteiks galimybę klientams vienu metu paštomatu siųsti ir gauti daugiau siuntų“, – sako Lietuvos pašto rinkodaros ir pardavimų vadovas Norbertas Žioba.

Populiariausi LP EXPRESS paštomatai plečiami prie esamų paštomatų pristatant papildomas dėžučių kolonas. Tokiu principu per kiek daugiau nei savaitę išplėsti 33 populiariausi paštomatai. Per artimiausią savaitę bus išplėsti dar 28 paštomatai. Jie plečiami visoje Lietuvoje – nuo didžiųjų miestų iki mažesnių, kaip pavyzdžiui, Jonava, Širvintos, Kėdainiai, Skuodas ir t. t. Iš viso po plėtimo darbų LP EXPRESS paštuomatais vienu metu galės keliauti 4,5 tūkst. siuntų daugiau.

Lietuvoje iš viso yra 285 LP EXPRESS paštomatai, kuriais vienu metu gali keliauti daugiau nei 42 tūkst. siuntų. Šiuo metu daugiau nei 94 proc. visų per paštomatus keliaujančių siuntų yra pristatomos kitą darbo dieną.

LP EXPRESS paštomatų plėtra vykdoma visus metus – nuo metų pradžios įrengta apie 15 naujų paštomatų, dėžučių skaičius padidėjo beveik 2 tūkst. vnt. Iki 2025 metų LP EXPRESS paštomatų tinklą planuojama išplėsti dvigubai.

Primenama, kad siunčiant paštomatu yra labai svarbu nurodyti teisingą gavėjo telefonu numerį. Taip pat reikėtų tinkamai supakuoti siuntą – pasirūpinti tvirta siuntos pakuote, kad siunčiamas daiktas joje nejudėtų, laisvas vietas reikėtų užpildyti. Siekiant siuntas paštomatu išsiųsti dar greičiau ir patogiau, siuntą rekomenduojama formuoti Lietuvos pašto savitarnoje – atėjus prie paštomato beliks siuntą tik išsiųsti. Atsiimant siuntas labai svarbu tai padaryti kuo greičiau ir taip suteikti galimybę kitam laukiančiam siuntą gauti greičiau.

Daugiau informacijos apie LP EXPRESS paštomatus galima rasti čia.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą