Verslas

ARTEC Pramonės diena Vilniuje

2022 metų liepos 28 dieną Vilniuje įmonė ARTEC ir jos akcininkės Krauss-MaffeiWegmann” irRheinmetallLandsysteme” surengė Pramonės dieną.Šis renginys, atsižvelgiant į potencialų papildomų BOXER ir VILKAS mašinų įsigijimą Lietuvos kariuomenei, įvyko, bendradarbiaujant su Krašto apsaugos ir Ekonomikos ir Inovacijų ministerijomis, Vokietijos – Baltijos prekybos rūmais ir Vokietijos ambasada.

 

Pramonės dienos tikslas buvo identifikuoti bendradarbiavimo su Lietuvos įmonėmis ir jų įsitraukimo į VILKAS projektą potencialą. Be to, Krauss-MaffeiWegmannirRheinmetallLandsystemesiekia kuo labiau išplėsti ir sustiprinti Europos tiekėjų vaidmenį tiekimo grandinėje, atsižvelgiant į pasaulinėje tiekimo grandinėjebesitęsiančias ilgalaikes problemas, kurias dar labiau paskatino COVID pandemija ir karas Ukrainoje.

 

Krašto apsaugos ministerijos ketinimai per OCCAR įsigyti Lietuvos kariuomenei dar daugiau mašinų VILKAS – mums didelė garbė. Nors derybos ir susitikimai jau prasidėjo, šiuo metu mūsų pastangos sutelktos į tai, kad būtų pristatytos dabartinėje sutartyje numatytos mašinos ir įgyvendinti Krašto apsaugos ministerijos lūkesčiai. Ministerijos paminėtos problemos yra identifikuotos ir šiuo metu sprendžiamos artimai koordinuojant ir keičiantis informacija su Ministerija ir Gynybos resursų agentūra. Be to, mes norime kuo greičiau tęsti tiekimą, įgyvendinant Ministerijos lūkesčius. Mes esame užtikrinti, jog netrukus pratęsime mašinų tiekimą pagal dabartinę sutartį, nes padaryta pažanga gerinant jų konstrukciją”, – sako StefanLischka, mašinų BOXER/VILKAS gamintojo ARTEC vykdantysis direktorius.

Pranešimą paskelbė: Darius Antanaitis, Ostara

Parašykite komentarą