Laisvalaikis

Archyvarų bendruomenė kviečia į žygius „Praeitis ateičiai“

Jau antrus metus archyvarų bendruomenė kviečia visuomenę atrasti gražiausius Lietuvos pažintinius takus žygiuose „Praeitis ateičiai“.

Archyvarai kviečia visuomenę nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios įveikti bent vieno pažintinio tako maršrutą ir laimėti vieną iš kelių numatytų prizų. Atstumui netaikomi jokie ribojimai – viskas, ko reikia, tai atsiųsti savo žygio nuotrauką į Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos socialinio tinklo „Facebook” paskyrą. Prizų laimėtojus išrinksime burtų keliu.

Lietuvos vyriausioji archyvarė Kristina Ramonienė džiaugiasi, kad kvietimas simboliškai sujungti dvi Lietuvos valstybingumui svarbiausias datas – Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, ir Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, jau tampa gražia tradicija, o individualiai ar su šeima nueiti kilometrai, nauji atradimai iki tol dar neišvaikščiotose apylinkėse gali tapti puikia paskata prisiminti garbingą valstybės praeitį.

Praėjusiais metais prie šios archyvarų iniciatyvos prisijungė beveik 600 žmonių. Dalyviai nužygiavo kone 5 tūkst. kilometrų – taigi galima sakyti, kad visų drauge nueitas maršrutas dukart apjuosė visą Lietuvą.

Pranešimą paskelbė: Agnė Vilkišienė, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą