Laisvalaikis,  Verslas

Apsipirkinėjimas internetu – ne naujovė, o šių dienų realybė

Ne taip jau senai, mes tokio dalyko, kaip internetas neturėjome. Negalėjome įsivaizduoti, kad kažkada galėsime keliais pelės paspaudimais įsigyti norimą daiktą ar net paslaugą. Anuomet, mes visur buvome įpratę vaikščioti pėsčiomis arba važinėti autobusais ir traukiniais. Kadangi pasaulis taip sparčiai patobulėjo į prieky, mes visur skubame, važiuojame nuosavais automobiliais ir nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be interneto ir bevielio interneto.

Internetas mums suteikė tiek daug galimybių ir taip stipriai palengvino ir pragreitino mums gyvenimą, kad su juo mes galime padaryti praktiškai viską. Darbas ir laisvalaikis tapo neatsiejama viso to dalis. Internetu mes užsisakome maistą ir kas svarbiausią, apsipirkinėjame. Mums daugiau nereikia kelti kojos iš namų, jog nusipirktume naujus batelius, megztuką ar net kokias nors liemenėles. Žinoma, jei tiksliai žinote savo dydį, tai internete apsipirkinėti, kai kada apsimoka net labiau. Kalbu apie tai, kad jei Jums nemalonu intymius dalykus ar drabužius pirkti fizinėje parduotuvėje, dabar Jūs galite praktiškai anonimiškai apsipirkti internete. Apatinis trikotažas ar sekso prekės gali atkeliauti anoniminėse dėžutėse ir įpakavimuose, jei Jūs tik to reikalaujate. Jums nereikės raudonuoti prieš pardavėjus, jei esate labai drovūs šiais klausimais. O galbūt, Jūs tiesiog neturite ar nenorite gaišti savo laiko, stovėti eilėse ir važiuoti automobiliu iki parduotuvės, tuomet internetas ir čia Jus išgelbėja.

Tačiau, pats didžiausias interneto privalumas, kalbant apie apsipirkinėjimą yra tas, kad Jūs turite galimybę pasidaryti mažą paiešką ir susižinoti labai daug informacijos apie tam tikras prekes ir palyginti konkurentų kainas. Naršydami ir ieškodami kokio nors rūbo ar daikto, Jūs sutaupote ne tik savo laiką, niekur neišeinate iš namų, bet ir turite galimybę lygiai tokį patį pirkinį rasti ir nusipirkti kelias dešimt procentų pigiau. Be abejo, galite pasirinkti bet kurią vietą kurioje norite, kad pristatytų Jūsų prekę ir kartais net sulaukti jos iki namų durų. Argi tai ne nuostabu? Dvejojantiems, dėl saugumo apsipirkinėti lietuviškose elektroninėse parduotuvėse, nereikėtų nerimauti, nes visos jos yra apsaugotos ir saugios naudotis. Apgavystės neįvyksta, nes visi pervedimai yra sekami, be to nesunkiai galite pasitikrinti parduotuvių rekvizitus. Galbūt nerimą Jums kelia, ką daryti jei prekė atvyko netinkamo dydžio ar brokuota? Irgi, ne bėda, visos prekės yra grąžinamos per tam tikrą dienų skaičių. Kiekviena parduotuvė turi savo sąlygas. Tačiau jei tai nebuvo Jūsų kaltė, prekes galite pasikeisti arba atgauti sumokėtus pinigus. Puikus viso to pavyzdys yra Apatinukai.lt parduotuvė, kur netikusį apatinį trikotažą, apatinius ar bet ką kitą su malonumu Jums pakeis arba grąžins pinigus.

Mielieji drąsiai naršykite, ieškokite ir apsipirkinėkite internete. Savo patirtimi galite pasidalinti komentaruose, visiems mums būtų įdomu paskaityti.

One Comment

  • gerdunka222

    O taip.. Turiu didelę krūtinę, parduotuvėse rasti savo dydį yra misija neįmanoma.. O va kai atsirado internetinė prekyba, nukrito akmuo nuo širdies. Pasirodo labai lengvai galima rasti didelių dydzių liemeneles internetu, be vargo..

Parašykite komentarą