Verslas

Apie trokštamus kvepalus svajojo dar mokyklos suole: tai paskatino pradėti sėkmės istoriją

Aistė Šukevičiūtė iš Kauno rajono, kosmetika domėjosi jau mokykloje, o vienas iš kvepalų aromatų, paskatino moksleivę pradėti kosmetikos konsultantės veiklą. Šiandien Aistė šią veiklą tęsia jau daugiau nei 5 metus ir, panašu, nežada sustoti. Per tą laiką ji subūrė 180 konsultančių komandą!

Mergina prisijungė prie kosmetikos kompanijos „Avon“ sulaukusi 18-kos. Ji prisimena, kad tai padarė ilgai nesvarstydama, nes jau kurį laiką domėjosi kosmetika.

„Pradėjus konsultantės veiklą kolegės mane skatino suburti savo komandą. Man tai buvo iššūkis, kurį priimti paskatino koordinatorėms skirtos dovanos, tarp kurių – ir mano svajonių aromatas. Tuo metu buvau moksleivė, tad įsigyti šiuos kvepalus man buvo per brangu. Paskatinta juos gauti dovanų, ryžausi pradėti veiklą su komanda“, – prisimena Aistė.

Pašnekovė neslepia, kad kvepalai paskatino pradėti veiklą, kuri tapo neatsiejama jos gyvenimo dalis. Bendravimas su kitomis konsultantėmis ir klientėmis tapo jos kasdienybe. Dalis jų tapo ir draugėmis, su kuriomis ne tik kartu dirba, bet ir leidžia laisvalaikį.

Išmoko džiaugtis kitų sėkme

Moteris teigia, kad dirbdama su komanda patobulėjo asmeniškai: „Išmokau džiaugtis ne tik savo, bet ir kitų sėkme, taip pat ši veikla išmokė nugalėti baimes bei suvaldyti emocijas.“

Pašnekovei ypač smagu, kad įveikti iššūkiai ne tik atneša papildomą uždarbį, bet ir yra įvertinami prizais. Žmonės gana dažnai pradeda konsultanto veiklą paskatinti dovanų, taip pat galimybės įsigyti gaminius su nuolaida bei papildomai užsidirbti.

„Pastaruoju metu, ypač per karantiną, dauguma domėjosi konsultanto veikla dėl galimybės pirkti gaminius sau ir artimiesiems, bei gauti užsakymus į namus nemokamai“, – pastebi pašnekovė.

Pradėjo konsultuoti internete

Nors prasidėjęs karantinas kėlė nemažai baimės, kita vertus, tai paskatino Aistę konsultanto veiklą perkelti į virtualią erdvę.

„Karantino metu išmokau labai daug – ne tik bendrauti, konsultuoti, bet ir ieškoti naujų kolegų internete. Netrūko nemokamų virtualių mokymų. Juos ypač vertinu, todėl nevengiu dalyvauti tuose pačiuose mokymuose net ir po kelis kartus. Kiekvieną kartą išsinešu vis naujas idėjas, kurios padeda man tobulėti“, – vardija pašnekovė.

Aistė į pastarųjų metų patirtį žvelgia ypač pozityviai: „Mane asmeniškai sužavėjo karantinas, nes žmonės pagaliau nustojo skubėti. Visi mes nuolat lekiame, norime per trumpą laiką padaryti tiek daug, o pastarieji metai mums leido sustoti, įsiklausyti į vienas kitą ir pabendrauti, nors ir nuotoliniu būdu“, – sako Aistė.

Parašykite komentarą