IT naujienos

Animuoti jaustukai – ar žinote, kaip atrodytumėte, jei būtumėte emodžis?

Technologijų srities pažanga nuolat keičia vartotojų bendravimo įpročius, tad technikos gigantams neliko nieko kito kaip neatsilikti ir siūlyti naujoves, kurios šiuolaikinį bendravimą padarytų ne tik patogesniu, bet ir interaktyvesniu. Viena iš ryškiausių technikos lyderių pristatytų naujovių – animuoti jaustukai, paprasčiau tariant, emodžiai. Pagal žmogaus išvaizdą sukurti herojai vis sparčiau atranda vietą ne tik vartotojų širdyse, bet… ir jų išmaniuosiuose įrenginiuose.
Papildytos virtualios realybės pagalba sukurti animaciniai jaustukai pasirodė kartu su naujaisiais bendrovių flagmanais. Pavyzdžiui, bendrovė „Samsung“ naujausių savo išmaniųjų „Galaxy S9“ ir „S9+“ vartotojams šią pramogą pasiūlė visai neseniai. Klausiate, kaip tai veikia? Viskas daug paprasčiau nei gali nuskambėti – vartotojo pasirinkta nuotrauka ar mėgstama asmenukė papildytosios virtualios realybės pagalba virsta gyva, geba atkartoti akių, galvos judesius bei veido išraiškas.
Jei manote, kad tai viskas – klystate. Kaip jau minėjome, flagmanų kūrėjai nuolat stengiasi dėl savo vartotojų, tad pažiūrėkime, ką dar galima nuveikti su animuotais jaustukais.

1. Sukurtus animuotus jaustukus galėsite rodyti visiems

Jei suasmenintus jaustukus sukūrėte naudodami „Galaxy S9“ ar „S9+“, nesibaiminkite, kad rezultatą matys tik tie vartotojai, kurie naudoja naujausius flagmanus.

Savo „virtualųjį aš“ galėsite siųsti naudojant įprastas susirašinėjimo programėles net ir tiems adresatams, kurie naudoja kitų technikos gamintojų išmaniuosius įrenginius. Todėl vartotojas pagal savo išvaizą sukurtą emodžį lengvai galės siųsti tiek „Facebook Messenger“, tiek „WhatsApp“ ir naudodamasis kitomis programėlėmis.

2. Save atskleisti padės „Disney“ personažai

Prisimenate daugelio širdis užkariavusius „Disney“ personažus? Paįvairinti virtualųjį bendravimą nuo šiol galėsite naudodami šiuos bei kitus mylimus animacinius personažus, kurie taip pat virto papildytosios realybės kūriniais. Taip vartotojai gaus dar vieną būdą atskleisti animuotą savęs versiją.

3. Animuoti jaustukai tobulėja kartu su vartotojais

Jei animuota virtuali realybė ir pagal vartotojo išvaizdą sukurti animuoti jaustukai iki dabar jums labiau primena žaidimą, galbūt išbandė šią naująją flagmanų savybę pakeisite savo nuomonę. Ši funkcija naudoja mašininio mokymosi algoritmą, kuris išanalizuoja vartotojo 2D atvaizdą ir sukuria daugiau kaip 100 veido bruožų, kurie panaudojami sukurti 3D modelį, atvaizduojantį vartotojo išraiškas, pvz. mirktelėjimą ar galvos linktelėjimą.

4. Leiskite atgyti savo emocijoms

Vartotojas savo sukurtą asmeninį jaustuką gali naudoti ne tik virtualiam bendravimui, kuomet reikia perduoti tam tikrą žinutę. Jei norite išreikšti daugiau emocijų, įrašykite vaizdą – dainuokite, keiskite veido mimikas, šėliokite ar kitaip išreikškite save, o sukurtas jaustukas atkartos jūsų judesius. Tuomet beliks gautu rezultatu dalintis su norimais kontaktais.

Parašykite komentarą