IT naujienos

„Lietuvos draudimas“ pristatė atnaujintą sveikatos draudimo programėlę

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ atnaujino savo išmaniąją programėlę, ją papildydama naujomis funkcijomis, kurios palengvins sveikatos draudimo išlaidų kompensavimo valdymą.

Kaip pastebi Nerijus Zinevičius, „Lietuvos draudimo“ Elektroninių kanalų plėtros vadovas, išmaniosios programėlės atnaujinimai reikšmingai prisidės prie klientų patirties gerinimo, suteikiant klientams daugiau galimybių savarankiškai spręsti su sveikatos draudimu susijusius klausimus vos keliais paspaudimais telefone.

„Lietuvos draudimas“ sparčiai žengia procesų automatizavimo ir skaitmenizacijos keliu, daug dėmesio skirdamas patogiam, lengvam ir efektyviam klientų aptarnavimui. Atliepdami klientų poreikius kasmet realizuojame naujus savitarnos funkcionalumus, taip pat plečiame galimybes savarankiškai įsigyti draudimo paslaugas. Šiandien džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti itin patogią sveikatos draudimo išlaidų valdymo programėlę“, − sako N. Zinevičius.

Naudodamiesi išmaniąja programėle, „Lietuvos draudimo“ klientai gali greitai ir patogiai atsiskaityti už sveikatos paslaugas, peržiūrėti savo sveikatos draudimo limitus ir likučius, pateikti prašymą kompensuoti paskirtas sveikatos draudimo išlaidas nufotografavus ar pridėjus jas patvirtinančius dokumentus.

Programėlėje taip pat galima peržiūrėti registruotų išlaidų kompensavimo prašymo statusą ir jų istoriją, o prireikus konsultacijos, tiesiogiai susisiekti su „Lietuvos draudimo“ žalų specialistu.

Programėle gali naudotis „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimo klientai, turintys galimybę patvirtinti savo tapatybę Smart-ID, Mobile-ID ar per el. bankininkystės sistemą. Po pirmojo prisijungimo programėle galima naudotis tapatybę patvirtinančiu sukurtu PIN kodu, veido atpažinimo funkcija ar piršto atspaudu.

Išmanioji programėlė yra pritaikyta telefonams su iOS ir „Android“ operacinėmis sistemomis, ją galima atsisiųsti „AppStore“ ir „Google Play“ platformose.

Parašykite komentarą